Pokračovat v nákupu

Jak prodloužit výdrž u muže?

Sex trvá různou dobu, zkrátka podle toho, jak si ho dokážete užívat. Někdy pár minut, jindy půl hodiny, někdy i hodin několik. Zejména muži, pokud jsou příliš "přemotivovaní", vyvrcholí dříve. To se může stát každému. Problém nastává, pokud se to stane pravidlem. V tomto článku najdete pár tipů, které se mi osvědčily.

1. Masturbace před sexem povolena!

Pánové, užijte si masturbaci ještě před sexem. Pár hodin před plánovaným sexem upusťte páru a užijte si fantastické vyvrcholení. Vybijete tím přebytečnou sexuální touhu (někdy až nesnesytelnou) a s partnerkou pak vydržíte držet krok o něco déle.

2. Sexuální hrátky s erekčním kroužkem

Erekční kroužek je nenápadná erotická pomůcka, která prodlouží erekci a zpomalí cestu k vrcholu. Kroužek si nasadíte ke kořeni penisu a tím omezíte průtok krve. Základem je vybrat správný rozměr erekčního kroužku, aby se dostavil očekávaný efekt. Kroužek nesmí být moc těsný ani moc volný.

3. Gely a spreje pro znecitlivění penisu

Znecitlivující krémy a spreje prodlužují sexuální výdrž. Mírně znecitliví penis a o několik minut oddálí ejakulaci. Tyto gely a spreje ocení muži, kteří jsou extrémně vzrušiví a předčasně vyvrcholí. Znecitlivující přípravky fungují podobně jako lokální anestetika.

4. Cvičením proti předčasné ejakulaci

Cviky pánevního dna nejsou jen doménou žen. I my muži bychom měli posilovat pánevní dno pro zlepšení sexuálního výkonu. Stlačujte svaly mezi kostrčí a genitáliemi a uvidíte, že se brzy dostaví výsledky. V očích partnerky budete sexuálním bohem!

Nebo si pořiďte mastrubátor. S umělou vagínou nebo zadečkem můžete trénovat pokaždé, když zrovna vaše partnerka nebude mít na sexuální hrátky náladu. Dnešní erotické pomůcky jsou na takové úrovni, že pokud zavřete oči, pomalu nepoznáte rozdíl od originálu.

5. Pravidelný sex jako cesta k výdrži

Pravidelný sex pomáhá k ovládnutí předčasné ejakulace. Dopřejte si sex nejlépe každý den nebo alespoň několikrát týdně. Trénujte a ovládejte vyvrcholení změnou polohy, zpomalte tempo přirážení nebo úplně zastavte a dejte si kratičkou přestávku.

6. První kolo, druhé kolo, třetí kolo…

Předčasnou ejakulací možná partnerku zklamete. Nic si z toho ale nedělejte. Neznamená to, že to nemůžete napravit. Než se vám vrátí síla do penisu, abyste si mohli dát druhé kolo, tak o ni nezapomeňte pečovat, aby nevyhasla její touha. Pak na vás bude připravená, nažhavená a vy během druhého kola vydržíte déle a dovedete ji až k bouřlivému orgasmu.

7. Kondom pro utlumení požitků

Kondom není jen nezbytnou ochranou pro náhodný sex. Na trhu jsou i kondomy určené pro společné vyvrcholení partnerů. Povrch kondomů je vroubkovaný s výstupky pro intenzivní orgasmus ženy, vnitřek kondomu je lubrikován speciálním gelem pro oddálení vyvrcholení muže. Kondom vytváří určitou bariéru mezi penisem a vagínou a snižuje intenzivní pocity. Delší soulož rozhodně zaručena!

Jestliže vás trápí menší sexuální výdrž, tréninkem ji můžete prodloužit. Do doby, než budete mít dostatečně natrénováno a dokážete partnerku uspokojit během pohlavního styku sám, zkuste i jiné možnosti. Nažhavte nebo ji přímo doveďte k orgasmu pomocí vibrátoru, orálním sexem nebo šikovnými prsty.

Zdeněk

Provozovatel

WILLI-ZBF CORPORATION s.r.o.
Kolínská 502
Kolín - Sendražice
280 02
IČO: 06182976
Po – Čt 7:30 - 16:00
Pá: 7:30 - 15:00
+420 321 711 711

Odebírat novinky
  • Zajímavé články
  • Nepropásnete žádnou akci
  • Tipy na dárky