Pokračovat v nákupu

Jak vybrat vibrátor pro ženu? 2.díl

Jak hodně jste citlivá nebo Vaše partnerka? Kolik času můžete věnovat údržbě? Podle toho vybírejte materiál.

Dalším bodem pro výběr je rozhodně kvalita materiálu. V dnešní době se výrobci s materiály předhání a stále nám nabízejí lepší a větší výběr. Můj názor je, že hypoalergenním lekařským silikonem nemůžete nikdy nic zkazit. Silikonový povrch je velmi jemný a příjemný na dotek, je vyráběn pouze z přírodních materiálů, které pokožku nedráždí. Údržba je středně náročná a při správném skladování, materiál dlouhá léta neztrácí na kvalitě.

 

 

Možností je samozřejmě mnoho.

    - Měkčené PVC a pevný ABS plast – nenáročná údržba, ale materiál časem ztrácí na kvalitě.
    - Lékařský silikon – velmi dobře hygienicky udržitelný materiál. Nejideálnější pro alergiky.
    - TPU, TPR, TPE, Nature Skyn, RealSkin, CyberSkin, SuperSkin – imitují lidskou pokožku, jsou nejměkčí, ale také nejnáročnější na údržbu.

Není to jen o materiálu, ale i o způsobu použití. Ve vodě nebo na suchu?

Ano, i tady jsou rozdíly. Pokud rádi dovádíte v koupelně, koukejte i na vodotěsnost nebo voděodolnost hračky.

    - Vodotěsná – ponořte ji klidně ve vaně pod vodu a užívejte si bez omezení.
    - Voděodolná – tato pomůcka je odolná proti stříkající vodě. To znamená, že sprcha je maximum co hračka snese a to ještě po omezenou dobu.

 

Nebojte se barev.

Barva Vašeho vibrátoru je věcí vkusu a barevného cítění. Poslední dobou je nejprodávanější fialová barva, hned v závěsu je růžová. Jsou však ženy, které dávají přednost reálné ,,kůžové :-)“ barvě. Také velmi oblíbenou barvou se stává černá. Dodává pocit luxusu a působí velmi designově.

 

Baterie nebo USB kabel?

Rozhodující u vibrátoru může být i napájení. Mnoho moderních vibrátorů se nabíjí pomocí USB kabelu, je to velmi praktické a šetrné. Výhodou je stálost síly vibrací a ekologická šetrnost.

Oblíbené jsou stále i vibrátory na baterky. Tato varianta je praktická třeba na cesty, kde stačí pouze vyměnit baterie a je to. Nevýhodou je, že v závislosti se slábnoucí silou baterií může být i slábnoucí intenzita vibrací. Výhodou, naopak je okamžitá možnost použití, kdy nemusíte čekat na dobití. Pokud chcete být ekologičtí, používejte dobíjecí baterky.

Nezapomeňte!

Ke každému vibrátoru používejte lubrikační gel a to nejlépe na vodní bázi. Složení lubrikantu na vodní bázi vyhovuje všem materiálům, pomáhá lépe přenášet vibrace, které si více vychutnáte.

Pokud si stále nevíte rady, nebojte se mě kontaktovat, velmi ráda Vám s výběrem pomůžu. Napište mi na můj e-mail: sarka@willi.cz nebo jsem na online chatu. :-)

Unikl vám první díl? Přečíst si ho můžete zde.

Provozovatel

WILLI-ZBF CORPORATION s.r.o.
Kolínská 502
Kolín - Sendražice
280 02
IČO: 06182976
Po – Čt 7:30 - 16:00
Pá: 7:30 - 15:00
+420 321 711 711

Odebírat novinky
  • Zajímavé články
  • Nepropásnete žádnou akci
  • Tipy na dárky