Pokračovat v nákupu

Renatka - Pojeďte na vodu

Pojďte se inspirovat s naší kolegyní Renatou na Sázavu. Tentokrát naše pomůcky vyrazily sjíždět řeku a potěšit vodáky. Renča si přibalila zajímavé hračky a produkty k okořenění pořádné dovolené na vodě. Jste zvědaví, jak si užívala a co všechno vyzkoušela?

Na vodě je krásně. Nejenže Vás obklopuje příroda a tekoucí voda, ale s vodáky je vždy sranda a člověk se pořádně odváže.

Vyrazte s partnerem na samostatné kánoi a cestou můžete zažít zajímavé a napínavé chvilky. Chce to jen se uvolnit a nechat pracovat fantazii.

Jedete přírodou a najednou se dostanete do úseku řeky, kde je liduprázdno. Nejbližší vodáci se zdrželi u posledního občerstvení a Vás láká zajet kanoí ke břehu a najít si skryté místečko ve vysokém rákosí. Z loďky vytáhněte osušku a neváhejte si užívat, vždyť jste tu sami a skrytí přírodou. V teplých dnech Vás určitě nadchne vyzkoušet osvěžující mokrý orgasmus. Vychlazený lubrikační gel na vodní bázi je neskutečně příjemný. Svůj gel nechte jednoduše vychladit mezi kameny v řece. Hlavně ho zajistěte, aby neodplul. Nezapomeňte přivázat i svou kanoi.

Než se gel ochladí, vy se nažhavte. Potěšte se s partnerem ústy a vydrážděte svá těla na maximum. Naneste příjemně vychlazený gel na žhavý penis partnera a rozhodně nešetřete. Mokrý sex je velmi intenzivní a příjemný. Po takovém zážitku se vám popluje jedna radost.

Pokud chcete prožít nevšední noc ve stanu, přibalte si s sebou sexy prádélko a překvapte partnera. Málokterý muž čeká, že ve stanu ve svém spacáku objeví sexy ženu, která prahne po lechtivých hrátkách. Každý partner bude nadšený a připravený k akci.

Experimentujte a vytáhněte si třeba pouta nebo nějakého pomocníka. Masturbace před partnerem vás oba pěkně rozpálí a divoký sex krásnou dovolenou jen podpoří.

Pobavte se večer se svou partou a před odchodem do stanů si každý pár hoďte erotickou kostkou, která Vám vybere sexuální pozici, ve které to pak ve stanu pěkně rozjedete. Při této hře se dobře pobavíte a uvolníte atmosféru. Navzájem si pak můžete předávat zkušenosti a triky, jak kterou pozici vylepšit a užít si něco nového.

A nezapomeňte si s sebou přibalit i pár kondomů. Nikdy nevíte, kdy je budete potřebovat.

Pokud se chystáte na vodu, přejeme Vám bezvadné zážitky. Věřím, že se neuděláte na řece, ale s partnerem hned několikrát.

Unikl Vám první a druhý díl? Celý přehled seriálu najdete v článku Jak si užít dovolenou.

Už dnes se můžete těšit na zážitky kolegyně Káťi, která se svým partnerem vyrazila na dovolenou do víru velkoměsta. Jsem sama zvědavá, co všechno si užili a jaké hračky si vyzkoušeli.

Provozovatel

WILLI-ZBF CORPORATION s.r.o.
Kolínská 502
Kolín - Sendražice
280 02
IČO: 06182976
Po – Čt 7:30 - 16:00
Pá: 7:30 - 15:00
+420 321 711 711

Odebírat novinky
  • Zajímavé články
  • Nepropásnete žádnou akci
  • Tipy na dárky