Pokračovat v nákupu

Jak vybrat vibrátor pro ženu? 1.díl

Přemýšlíte při výběru nové hračky do Vaší ložnice, jak vybrat tu správnou, která splní vaše touhy a očekávání? Mohl by vám pomoci vibrátor!

Jaký tvar a funkce?

Co od vibrátoru očekáváte? Jaké má mít funkce? Má stimulovat bod G, klitoris, anál nebo vše najednou? Tady je třeba znát dokonale své tělo a jeho potřeby.

Je mnoho vibrátorů, které jsou s dráždičem klitorisu nebo bez, dvojité, trojité, kulaté, špičaté, zahnuté pro dráždění bodu G, vlnité nebo naprosto rovné a hladké. Na výběr máte z mnoha tvarů. 

Ty s dráždičem, jsou navržené pro stimulaci klitorisu, a jejich výsledky jsou naprosto nepřekonatelné. Zajímavé jsou i multifunkční pomůcky, které různě rotují, kývají se a pulzují. Svým pohybem dráždí bod G. Vlastně je to o Vašich potřebách nebo potřebách Vaší partnerky a na to jediné se zaměřte!

Nezoufejte, pokud neznáte na všechno odpovědi. Vyberte takový vibrátor, který se Vám tvarově líbí nejvíc. Žena si i bez dráždiče umí poradit. :-)

Mladá, starší, před porodem nebo už po porodu? Na velikosti opravdu záleží.

Výběr velikosti vibrátoru bývá jednou z nejtěžších věcí. Většinou, když chce partner darovat své milé vibrátor, zvolí nesmyslně velký a okatý kousek, který snadno zaměníte se sbíječkou. Je důležité pochopit, že nejde o největší a nejsilnější pomůcku, ale o potřeby konkrétní ženy. Masturbace má tělo uvolnit a směřovat k jasnému cíli… nepokoušejte se tedy ,,trhnout rekord“ a dostat do sebe nebo do partnerky zbytečně velký kousek.

Držte se tohoto pravidla:

Pokud je žena mladá a ještě nikdy nerodila. Vybírejte mezi vibrátory menších rozměrů. Ideální je průměr kolem 3cm a délka okolo 17cm jako je například silikonový voděodolný vibrátor se 7 stupni vibrací Vibe Therapy Dream

Starší žena nebo žena po porodu má již svaly ochablejší a ocení větší rozměr. Například jako je silikonový vibrátor Vibe Therapy ZEST

 

V dalším díle se podíváme na barvy, materiály a další vlastnosti, co vibrátory nabízí.

Provozovatel

WILLI-ZBF CORPORATION s.r.o.
Kolínská 502
Kolín - Sendražice
280 02
IČO: 06182976
Po – Čt 7:30 - 16:00
Pá: 7:30 - 15:00
+420 321 711 711

Odebírat novinky
  • Zajímavé články
  • Nepropásnete žádnou akci
  • Tipy na dárky