Pokračovat v nákupu

Pánové užijte si masturbaci na maximum

V tomto článku se zaměříme na muže. Proč mají masturbovat a jak si to své honění zpříjemnit.


Masturbace je příjemná, uvolní tělo a mysl a prospívá zdraví. Pravidelně se jí ve vztahu oddává 80 % mužů a není důvod to před partnerkou tajit. Pánové, ať už jste ve vztahu nebo ne, věnujte se své chloubě. Každá žena ocení vaši skvělou sexuální kondici. Užijte si svou chvilku na maximum a inspirujte se s námi, jak se udělat bez ruky a jakými sexuálními pomůckami si zpestřit masturbaci!

Víte, jak správně onanovat?

Nejspíš máte svou oblíbenou masturbační techniku. Co se ale pustit do dobrodružství a vyzkoušet nějakou jinou? Jestli milujete onanování rukou, zkuste ruce měnit nebo použijte obě ruce naráz. Podle síly vzrušení střídejte tlak a rychlost.

Nemusíte ale pumpovat jen nahoru a dolů. Stimulujte žalud a uzdičku a protahujte předkožku přes žalud. Pro ještě lepší zážitek z onanie rozhodně vyzkoušejte masturbační krém.

Maximální vzrušení a silný orgasmus zažijete stimulací análního otvoru. Anální hrátky nejsou jen výsadou homosexuálů a za anální dildo ve svém šuplíku se nemusíte stydět. Velmi vzrušující je dráždění prostaty přes hráz při současné stimulaci penisu. Na masáž prostaty se vybavte ergonomicky tvarovaným vibrátorem na prostatu s vibracemi nebo bez vibrací.

Jak se udělat sám bez ruky?

Zatímco většina žen používá při masturbaci erotické pomůcky, muži se do experimentování příliš nepouští a vystačí si s rukou. Není to ale škoda? Udělejte se bez ruky a prožijte sex s nafukovací pannou. Taková nafukovací panna vás uspokojí svými ústy, vagínou a zadečkem.

Partnerku nahradíte také umělými vagínami, které vás s dávkou lubrikantu ukojí stejně jako nadržená nymfomanka.

Masturbátor simuluje reálný sex

Masturbátory vám navodí pocit slasti, kterou zažíváte v zákoutích ženského těla. Vyvrcholení na sebe nenechá dlouho čekat!

Ne vždy ale máte ty správné erotické pomůcky doma. Jak vyrobit masturbátor, když na vás přijdou choutky? Stačí vám k tomu běžné věci v domácnosti, jako jsou houbičky na nádobí, plastový kelímek, kondom a lubrikační gel.

Větší penis nemusí být jen zbožné přání

Řada mužů má pocit, že nemají dostatečně velký penis a pevnou erekci. Vakuové pumpy na penis

zvýší citlivost údu a zvětší ho. A když si k tomu nasadíte na penis erekční kroužek, přinese vám pevnější erekci a intenzivnější prožitky. Slibně vypadají také cviky na zvětšení penisu. Vaše chlouba po nich bude objemnější, robustnější a silnější. Po cvičení se odměňte masturbací se závěrečným vyvrcholením.

Dejte sbohem nedostatku sexu

Proč zanedbávat svůj penis, když trpíte nedostatkem sexu? Autoerotika je nejlepším způsobem k uvolnění a zahnání pocitů osamění. Zavřete oči a nechte se unášet svými erotickými fantaziemi, ve kterých figuruje atraktivní kolegyně či vaše oblíbená pornoherečka. Pokud by vám vaše fantazie nestačily, vyzkoušejte sex s virtuální realitou. Masturbujte pravidelně a předcházejte vnitřnímu napětí. A co víc – masturbace je výbornou prevencí rakoviny prostaty. Vezměte penis do ruky a dopřejte si fyzické potěšení každý den!

Brzy se můžete těšit na článek, ve kterém se budu věnovat ženám.

Martina

Provozovatel

WILLI-ZBF CORPORATION s.r.o.
Kolínská 502
Kolín - Sendražice
280 02
IČO: 06182976
Po – Čt 7:30 - 16:00
Pá: 7:30 - 15:00
+420 321 711 711

Odebírat novinky
  • Zajímavé články
  • Nepropásnete žádnou akci
  • Tipy na dárky