Pokračovat v nákupu

Káťa - Sex ve městě

Dnešní inspirací nám bude kolegyně Káťa a její partner. Zamilovaný pár vyrazil do Brna a užili si krásné prostředí města. Co všechno vyzkoušeli a zažili na hotelovém pokoji? Kde našli klid a soukromí ve městě? To všechno nám odpočatá a spokojená Káťa dnes vylíčí.

Oba s partnerem rádi cestujeme a poznáváme nová místa. Každý rok, se ale na chvíli vracíme zavzpomínat na dobu strávenou na vysoké. I tentokrát jsme proto vyrazili do Brna na Prigl (brněnská přehrada). Těšila jsem se na uvolněnou atmosféru letního města, na nové zážitky a teplé večery u vody i na hotelovém pokoji.

Žhavé hračky pro sex v hotelu | Willi

Představovala jsem si, že na dovolené zažiju romantické chvíle a proto jsem zabalila i spousty věcí z našeho Sexshopu. V mém kufru tak nemohly chybět masážní oleje, sexy prádélko, svíčky, šampaňské a nějaké super pomůcky vhodné k naladění té správné atmosféry i k bouřlivému finiši. Přítel sice trochu vrčel, co s sebou všechno táhnu, že mám tak těžký kufr, ale já věděla, že nejpozději večer moji iniciativu ocení.

Masážní oleje Shunga | Willi

Zažili jsme několik neuvěřitelně krásných večerů na hotelovém pokoji. Soukromí a nové, cizí prostředí hotelu, nás nabudili k dlouhému a vášnivému sexu všude, kde to jen bylo možné.

Hned první večer jsme si s partnerem vlezli do sprchy a já vybalila první pomocnici, zlatou Fleshlight. Partner byl umělou vagínou nejdřív překvapen, ale když ji poprvé okusil, viděla jsem, jak moc se mu můj nápad, vzít sebou masturbátor, zalíbil. O potěšení jsem nepřišla ani já, můj nápaditý rozpálený muž mi začal masírovat intimní místa proudem sprchové hlavice. Co Vám budu povídat, orgasmus na sebe nenechal dlouho čekat.

Umělá vagína Fleshlight | Willi

Po velmi příjemné sprše jsme načali lahev šampaňského a zapálili vonnou svíčku. Po chvilce jsem si do dlaně nalila teplý olej ze svíčky a začala svého milého masírovat. Večer vášnivě pokračoval a užívali jsme si dlouho do rána. Samozřejmě nechyběla ani pouta. Miluji tu bezmoc a vzrušení, když mám spoutané ruce a zavázané oči.

Erotické masáže s masážní svíčkou | Willi

Druhý den jsme vyrazili do města, procházeli se a vzpomínali na léta strávená na vysoké. Když mě drahý zavedl do obchodu, plného krásných letních šatů a řekl, ať si nějaké vyberu, hned jsem dostala bezva nápad. Ráno jsem si totiž pod své šaty navlékla sexy nové prádélko. Vlezla jsem si s vybraným oblečením do kabinky a zavolala partnera, ať se jde podívat. Roztáhl závěs a já před ním stála pouze v krajkových kalhotkách a podprsence. Ihned za sebou závěs zase zatáhl a beze slov se na mě vrhl.

Při nakupování nám pořádně vyhládlo, a tak jsme cestou z obchodu zamířili do parku na Špilas (hrad Špilberk) kde jsme měli v plánu piknik. Zážitek z kabinky, mě ale nenechával v klidu a i na svém drahém jsem viděla, že stále myslí na to, co mám pod šaty. Našli jsme si opuštěnou lavičku a než nám kurýr přivezl jídlo, nasedla na přítelův vzrušený klín a čekání jsme si pořádně užili.

Nejlepší vibrátor Zalo Queen | Willi

Večery na hotelu pokračovaly ve stejném duchu celý týden. S největším nadšením se u mě setkala novinka z našeho eshopu, kterou jsem přibalila s sebou na otestování. Luxusní vibrátor a stimulátor klitorisu v jednom, Zalo Queen. Bez přehánění, jsem se s ním cítila jako opravdová královna.

Káťa se nám v pondělí vrátila do práce nabitá a spokojená. Mimochodem v krásných nových šatech.

Vyprávěním nejen Káti, ale i mých dalších kolegyň a kolegy se můžete inspirovat v seriálu Jak si užít letní dovolenou. Příští týden se s Vámi podělím o svou dovolenou já, Šárka. S přítelem Petrem vyrážíme nacesty na motorce. Už teď se těším na tu super jízdu.

 

 

Provozovatel

WILLI-ZBF CORPORATION s.r.o.
Kolínská 502
Kolín - Sendražice
280 02
IČO: 06182976
Po – Čt 7:30 - 16:00
Pá: 7:30 - 15:00
+420 321 711 711

Odebírat novinky
  • Zajímavé články
  • Nepropásnete žádnou akci
  • Tipy na dárky