Pokračovat v nákupu

Martina - Rybaření v Dánsku

Prožijte rybaření v Dánsku s naší kolegyní Martinou a jejím novým přítelem, který velmi rád a vášnivě rybaří. Než se poznali, byl Martin jako nepopsaný list papíru. Poprvé narazil na hravou holku ze sexshopu.

Jste zvědaví, co všechno mu Martina stihla na jejich první společné dovolené ukázat? Dozvíte se to v jejím vyprávění.

Můj nový přítel mě vzal na naši první dovolenou a tak jsem se rozhodla představit mu partnerské hračky od nás z práce. Martin je vášnivý rybář a i proto se naše dovolená odehrála ve spojení s chytáním mořských ryb. Týden před odjezdem si můj rybář připravoval výbavu a nástrahy na mořské ryby. Rozhodla jsem se také pečlivě připravit a vylepšit nám dovolenou. Zabalila jsem si nástrahy na vášnivý sex.

Hned první den v Dánsku jsme vyrazili k moři. Martin byl celý natěšený, až mi ukáže krásy svého koníčku. I já jsem byla natěšená, protože jsem si pod oblečení navlékla sexy overal, který tematicky připomíná rybářskou síť.

Po dvou hodinách neúspěšného lovu jsem se rozhodla vylepšit náladu svého rybáře a na noční opuštěné pláži se svlékla pouze do overalu a svedla Martina sexy pózováním s prutem. Vášnivě jsme se milovali přímo na pláži a vyzkoušeli pro náš vztah nové polohy, které nás nadchly.

Druhý den jsme od rána opět zkoušeli navnadit mořského pstruha. Dánsko je zemí, kde se počasí opravdu prudce mění a tak nás vyhnal déšť do útulné chaty. Rozhodli jsme se vyzkoušet soukromý welness. V chatě byla velká vířivá vana a bezva sauna. První jsme otestovali vanu. Opravdu příjemná atmosféra deště, vířivky, vína a svíček nás oba vzrušila a začali jsme s vášnivou předehrou. Ze svých zásob jsem vytáhla Satisfyer partner, nový multifunkční vibrátor se 14 možnostmi využití.

Musím říct, že jsem poznala novou stránku Martina. Je velmi kreativní a neúnavný milenec, který touží dělat ženě dobře. Po prvním milování jsme se rozhodli otestovat novou hračku a věřte mi, že jsme vyzkoušeli v podstatě vše, co se dalo. Tato pomůcka nás oba příjemně překvapila svou variabilitou použití. Rozhodně nás tento den unavil a příjemně uvolnil.

Rybaření nás doprovázelo každý den, ale úlovků bylo pomálu. Když jsme netrávili čas na rybách, tak jsme zkoumali svá těla a náš partnerský život dosáhl opravdové hranice intimity. Martin dokonale pochopil mé tělo a mé potřeby. I já jsem poznala, že můj přítel je neskutečně vášnivý a kreativní. Na dovolené jsme vyzkoušeli ještě jeden vibrátor pro páry a to oblíbenou ,, podkovičku´´ We-vibe.

Tuhle hračku jsem znala už déle, ale se správným partnerem mě opět dost překvapila.

Ke konci týdne se naše dovolená začala mírně kazit. Ryby stále nebraly a mě přepadla perioda. Ještě že jsem s sebou měla své oblíbené menstruační kalíšky od Fun Factory. Až na přerušení klasického partnerského sexu o menstruaci v podstatě nevím. Chtěla jsem Martinovi udělat radost a pověnovat se jeho potěšení. Nejdříve jsem mu předvedla, že masturbátory ze Sexshopu, nejsou jen pro opuštěné muže. S krásným masturbátorem FiFi jsem mu udělala dobře a opravdu ho mile překvapilo, že se dá používat i v páru.

Nakonec jsem mu předvedla, že mi není cizí orální a po domluvě ani anální sex. Anální sex má pro mě své hranice. Ráda používám velké množství lubrikantu na vodní bázi a sex musí být něžný a vášnivý. Martin byl velmi chápavý a můžu říct, že jsem rajcovnější anální sex nezažila.

Naše dovolená se velmi povedla. Přestože Martinovy nástrahy na ryby nefungovaly, ty mé splnily funkci na 100%.

Provozovatel

WILLI-ZBF CORPORATION s.r.o.
Kolínská 502
Kolín - Sendražice
280 02
IČO: 06182976
Po – Čt 7:30 - 16:00
Pá: 7:30 - 15:00
+420 321 711 711

Odebírat novinky
  • Zajímavé články
  • Nepropásnete žádnou akci
  • Tipy na dárky