Pokračovat v nákupu

Zdeněk - Dobrodružství v přírodě

Tentokrát na dovolenou vyrazil náš jediný chlap, Zdeněk. Prý aby si odpočinul od nás všech ženských v práci, zvolil dovolenou, na které bude mít opravdový klid. (Jako by ho snad v práci neměl...)

Každopádně, zabalil bágl, vzal partnerku a vyrazili na chatičku do přírody. A co v batohu rozhodně nechybělo, byly erotické pomůcky z willi. Pojďte si dát pauzu v přírodě a mrkněte s námi za Zdeňkem, na výběr hraček, které bral s sebou.

Dovolená v čechcá nemusí být nuda! Nakup na Willi.cz a bav se.

Chystáte se také na dovolenou v přírodě? Stanování, procházky po lese, pikniky na louce a chvíle v blízkosti vašeho partnera či partnerky? I na takovou dovolenou si můžete přibalit spoustu zajímavých pomůcek, se kterými si dobrodružství a odpočinek v přírodě opravdu užijete.

Každý z nás má rád klid a chvíle pohody, kdy se můžeme zastavit a jen tak relaxovat nebo si užívat. Já pro Vás mám pár tipů, jak si odpočinek ještě více vychutnat.

Bez baterek a bez proudu? Žádný problém!

Vyzkoušejte erotickou masáž na mechu uprostřed lesa. Dobíjecí masážní hlavice Wanachi Body Recharger Vám poskytne příjemné uvolnění i vzrušení. Masírovat s ní můžete každé místo Vašeho roztouženého těla. Poškádlete bradavky, klitoris nebo jiné erotogenní zóny. Nikam nespěchejte a najděte místa, která jsou pro Vás nejcitlivější. Hlavice je dobíjecí, takže si jí můžete vzít kamkoliv. Jednoduše ji dobijete až zase bude poblíž zásuvka, v autě nebo z powerbanky. Na údržbu si s sebou přibalte hygienické vlhčené ubrousky a můžete vyrazit.

Masážní hlavice na dovolenou? Proč ne! | Willi.cz

Vyzkoušeli jste už někdy žhavý sex pod širým nebem? Nejen, že je milování pod hvězdami romantické, ale může být i smyslné a vášnivé, pokud použijete některou z pomůcek. Posuňte večerní romantiku na úplně jinou úroveň. Rozvibrujte svá těla na louce a hlaďte se šimrátky či stéblem trávy. Nebo si necháte naplácat bičem? Je jen na Vás, kterou z pomůcek si přibalíte, ale rozhodně se nebojte odvázat.

Zpříjemněte si erotické chvíle přírodním Bio lubrikačním gelem, který je ideální pro souznění s přírodou. Je vhodný pro vegany i nás všechny ostatní, kteří nechceme zatěžovat přírodu. Obal je totiž vyroben z obnovitelných surovin.

BIO lubrikační gel, to pravé souznění s přírodou | Willi.cz

Aby byly Vaše zážitky co nejdelší a nejintenzivnější, použijte Bull power delay gel. Býčí síla Vám pomůže oddálit ejakulaci a dopřát partnerce nevšedně dlouhé, něžné i vášnivé orgasmy.

Býčí síla pro dlouhou výdrž | Willi.cz

Obavy z odhalení a pořádný adrenalin

A jako pěkně pikantní třešnička na závěr je hračka, kterou si Zdenda obzvlášť užil. Pokud máte s partnerkou rádi výstřednosti, adrenalin a vzrušení z možného odhalení, bude tahle hra pro vás to pravé ořechové. Pořiďte si bondážní sadu, pouta, roubík nebo bič. V lese najdete spousty míst, kde se můžete spoutat a prožít velmi nevšední sexuální zážitek. Jen pozor, ať se neuvážete někde poblíž turistické trasy. Pro jistotu mějte po ruce připravenou alespoň deku, kterou případně přehodíte přes svou bezmocnou partnerku, kdyby se objevil houbař nebo myslivec.

Spoutaná v lese | Willi.cz

„A můžu Vám říct, byla to opravdu jízda! Ještě teď se při té vzpomínce vzruším. Vyrazili jsme na dovolenou na chatu, poblíž lesa. Vše probíhalo zdánlivě jako obvykle, ale já už se moc těšil na to, co přijde. Před odjezdem jsem dostal nápad vzít s sebou poutací sadu.
Samozřejmě jsem udělal pro mou žhavou krásku překvapení. Vyrazili jsme na výlet spojený s piknikem a já před odchodem přihodil do batohu i tu zmíněnou sadu.

Rozbalili jsme deku a rozdělali lahvinku šampaňského, po chvíli jsme se začali vášnivě líbat a mazlit. Já i má partnerka jsme pro každou špatnost, proto jsem sáhl do batohu pro své překvapení. Rozvášněná a plná touhy jen kývla hlavou a já s největší opatrností spoutal její tělo. Už jen ten pohled na ní mě málem udělal.
Ale byli jsme teprve na začátku a já jsem s ní mohl začít hrát tu nejvášnivější hru. Dopřával jsem jí tu největší rozkoš a ona mohla jen držet a přijímat

Pro nás oba to byl nezapomenutelný zážitek!“

 

Zdeněk si dovolenou parádně užil a věřím, že i Vás inspiroval propašovat do své běžné dovolené trochu dobrodružství. Kompletní výběr pomůcek si můžete opět prohlédnout v tematické kategorii Užíváme si v přírodě.

Unikl Vám první díl? Celý přehled seriálu najdete v článku Jak si užít dovolenou. Příští týden se pořádně osvěžíme a zařádíme si na vodě. Naše druhá Renata vyrazila sjíždět řeku.

 

 

 

Provozovatel

WILLI-ZBF CORPORATION s.r.o.
Kolínská 502
Kolín - Sendražice
280 02
IČO: 06182976
Po – Čt 7:30 - 16:00
Pá: 7:30 - 15:00
+420 321 711 711

Odebírat novinky
  • Zajímavé články
  • Nepropásnete žádnou akci
  • Tipy na dárky