Pokračovat v nákupu

Jak používat masážní hlavici?

Tato pomůcka je dle mého názoru tak mnohostranná, že by měla mít místo v každé ložnici a kabelce :-)

Použití

Jak už napovídá název pomůcky, tato ,,hračka" je určena k masážím. Vibrační hlavice šikovně rozmasíruje zablokovaný sval v krční oblasti, uvolní napětí po celodenním shonu a dopřeje Vám příjemnou relaxaci.

Masážní hlavice jsou však hlavně nepřekonatelným pomocníkem při erotických masážích intimních partií. Dokonale Vám zpříjemní masturbaci, partnerskou předehru a jakékoli hrátky v ložnici. Použití vibrační hlavice je jen na Vás a Vaší fantazii. Doma jednu takovou hlavici mám a řeknu Vám, že si ji dokážu užít naplno sama i s partnerem.

Při masturbaci je velice příjemné uvolnění a masírovaní klitorisu a Venušina pahorku. Na masírované místo nanesu kapku lubrigelu nebo masážního oleje a krouživými pohyby se začnu vzrušovat. Rozechvělý klitoris si žádá víc a víc sexuální akce a tak po dráždivé předehře sáhnu po dildu nebo vibrátoru a masážní hlavicí dráždím bradavky a poštěváček až k samotnému vrcholu.

S partnerem si dopřáváme dlouhé předehry, kdy od masáže zad, chodidel a krku postupně přejdeme na dráždění intimních zón partnera. Můj partner upřednostňuje masáž šourku a hráze. Vždy ho tím dokonale nabudím a následné milování je žhavé a roztoužené. Řekla bych až divoké a plné chtíče.

Naprosto nezapomenutelným zážitkem pro mě bylo, když mi partner zavázal oči saténovou šálou a nohy i ruce mi připoutal k posteli. Napjaté čekání, co bude dál a následné dráždění masážní hlavicí mě málem přivedlo k šílenství. A nezapomenutelný zážitek to pak byl i pro partnera. Možností, jak "správně" použít masážní hlavici, je skutečně mnoho.

Jaké jsou druhy masažních hlavic?

V dnešní době je velký výběr masážních hlavic a pomůcky nabízí spoustu šikovných funkcí a vibračních módů. Samotná hlava bývá kulatá různých velikostí, existují i vyměnitelné nástavce právě pro erotickou hru a dosažení intenzivní masáže špatně dostupných míst a ukrytých erotogeních zón. Můžete si také vybrat, jestli bude Vaše hlavice dobíjecí nebo na kabel. Některé hlavice jsou i vodotěsné a tak si uvolnění můžete užívat ve vaně, vířivce nebo sprše. Je známo, že ve vodě je dráždění a masáž intenzivnější a velice příjemná.

Jaký je materiál a velikost masažních hlavic?

Masážní hlavice se většinou  vyrábějí z ABS plastu a lékařského silikonu, a proto je velmi důležitý výběr lubrikačního gelu a masážního oleje. Na silikonovou masážní hlavici nikdy nepoužívejte gely a oleje na bázi silikonu. Mohlo by pak dojít k trvalému poškození jejich povrchu.

Velikost masážních hlavic je různá. V nabídce jsou takové, které lehce schováte v kabelce, ale i kousky, které sotva udržíte v ruce a s opravdu velkou silou vibrací. Proti gustu .....

Která hlavice je nejoblíbenější?

Někteří výrobci už pochopili po čem ženy i muži touží a vyrábí masážní hlavice s vibrátorem v jednom! Tato pomůcka je velmi oblíbená. Jedním koncem masírujete a dráždíte a pokud preferujete orgasmus s penisem uvnitř, použijete jednoduše druhý konec, kterým můžete dráždit vnitřek vagíny a využít tak hlavici až k úpnému vyvrcholení. Stranu s vibrátorem samozřejmě můžete použít i na anální hrátky a dokončit tak dráždění podle Vaší chuti a libosti.

Vyberte si masážní hlavici. Za mě je to rozhodně pomůcka, kterou musíte doma mít!

 

Mohlo by Vás také zajímat Jak vybrat robertka pro ženu? 1.díl

Provozovatel

WILLI-ZBF CORPORATION s.r.o.
Kolínská 502
Kolín - Sendražice
280 02
IČO: 06182976
Po – Čt 7:30 - 16:00
Pá: 7:30 - 15:00
+420 321 711 711

Odebírat novinky
  • Zajímavé články
  • Nepropásnete žádnou akci
  • Tipy na dárky