Pokračovat v nákupu

Jak používat masážní hlavici?

Tato pomůcka je dle mého názoru tak mnohostranná, že by měla mít místo prakticky v každé ložnici, domácnosti a snad i v kabelce. :-)

Použití

Jak už napovídá název pomůcky, tato ,,hračka“ je určena k masážím. Vibrační hlavice šikovně rozmasíruje zablokovaný sval v krční oblasti. Uvolní napětí po celodenním shonu a dopřeje Vám příjemnou relaxaci.

Masážní hlavice se však mohou použít i na erotické masáže intimních partií a tím zpříjemní partnerskou předehru a hrátky v ložnici. Použití vibrační hlavice je jen na Vás a Vaší fantazii. Doma jednu takovou hlavici mám a řeknu Vám, že si ji dokážu užít naplno sama i s partnerem.

Při masturbaci je velice příjemné uvolnění a masírovaní klitorisu a Venušina pahorku. Vždy nanesu na masírované místo kapku lubrigelu nebo masážního oleje a krouživými pohyby se začnu vzrušovat. Rozechvělý klitoris si žádá víc a víc sexuální akce a tak po dráždivé předehře sáhnu po dildu nebo vibrátoru a masážní hlavicí dráždím bradavky až k příjemnému vrcholu.

S partnerem si dopřáváme dlouhé předehry, kdy od masáže zad, chodidel a krku postupně přejdeme na dráždění intimních zón partnera. Můj partner upřednostňuje masáž šourku a hráze. Vždy ho tím dokonale rozdovádím a následné milování je žhavé a roztoužené. Řekla bych až divoké a plné chtíče.

Erotické hračky kombinujte. Masážní hlavice rozvibruje každou pomůcku, která tuto funkci nemá stačí použít oblíbenou hračku třeba anální kolík a přiložit na vnější konec hlavici, která pomůcku snadno změní na vibrační.

Jaké jsou druhy masažních hlavic?

V dnešní době je velký výběr masážních hlavic a pomůcky nabízí spousty šikovných funkcí a vibračních módů. Samotná hlava bývá kulatá různých velikostí existují i vyměnitelné nástavce právě pro erotickou hru a dosažení intenzivní masáže špatně dostupných míst a ukrytých erotogeních zón. Můžete si také vybrat jestli bude Vaše hlavice dobíjecí nebo na kabel. Některé hlavice jsou i vodotěsné a tak si uvolnění můžete užívat ve vaně vířivce nebo sprše. Je známo, že ve vodě je dráždění a masáž intenzivnější a velice příjemná.

Která hlavice je nejoblíbenější?

Někteří výrobci už pochopili po čem ženy i muži touží a vyrábí masážní hlavice s vibrátorem v jednom! Tato pomůcka je velmi oblíbená jedním koncem masírujete a dráždíte a pokud preferujete orgasmus s penisem uvnitř, použijete jednoduše druhý konec. Kterým můžete dráždit vnitřek vagíny a užít si pomůcku, až k vyvrcholení. Stranu s vibrátorem samozřejmě můžete použít i na anální hrátky a dokončit tak dráždění podle Vaší chuti a libosti.

Vyberte si masážní hlavici. Za mě je to rozhodně pomůcka, kterou musíte doma mít!

 

Mohlo by Vás také zajímat Jak vybrat robertka pro ženu? 1.díl

Provozovatel

WILLI-ZBF CORPORATION s.r.o.
Kolínská 502
Kolín - Sendražice
280 02
IČO: 06182976
Po – Čt 7:30 - 16:00
Pá: 7:30 - 15:00
+420 321 711 711

Odebírat novinky
  • Zajímavé články
  • Nepropásnete žádnou akci
  • Tipy na dárky