Pokračovat v nákupu

Jak se s partnerem zabavit nejen v době covidové?

Covid zasáhnul životy nás všech. Proč ale nevytěžit z této doby maximum? Zabavte se s partnerem, s kterým trávíte více času než před pandemií. Zpestřete si stereotypní dny něčím vzrušujícím a činnostmi, ke kterým jste se přes zběsilé životní tempo nedostali. Využijte volného času a inspirujte se s námi, jak se rozptýlit s partnerem v době covidové!

Posilněte partnerské pouto

Také jste na nervy z toho, že jsou zavřená kina, restaurace, kavárny, bary, posilovny a kulturní zařízení? Najednou jste s partnerem celé dny doma, nemůžete se stýkat se svými přáteli a vymýšlíte, jak se ze všeho nezbláznit. Nastal vhodný okamžik zastavit se, odpočinout si a posílit pouto s partnerem nebo partnerkou. Překonejte počáteční lenost, která může ohrozit váš vztah a způsobit odcizení. Věnujte se svému protějšku a společnými silami se pusťte do společných činností: příjemných i ryze praktických.

Od vaření až po nové sexuální zážitky

Vezměte si oba papír a tužku a sepište si, jak si představujete trávení volného času se svou láskou. Co takhle uvařit si společně nějaké výborné jídlo, které jste ještě nezkoušeli? Užijete si u toho spoustu legrace a možná se po vzájemném škádlení pomilujete rovnou na kuchyňské lince. V době covidové je i vhodná chvíle oprášit společenské hry a objednat si erotické hry pro navození intimní atmosféry. Domluvte se také na společných výletech do přírody a pozvěte i další rodinné příslušníky.

Drážděte partnera sexy vzhledem 

Pandemie je časem, kdy můžete dohnat všechny resty v domácnosti. Dámy, co takhle uklidit před partnerovo očima v rouše Evině nebo v sexy erotickém prádle? Pánové zase mohou v přiléhavých boxerkách přivrtat poličky a věnovat se kutilství. Navnaďte se letmými doteky a pomilujte se na nevšedních místech. Partner bude odvařený z toho, až mu svěříte, že vás celou dobu dráždí venušiny kuličky. Pro intenzivní prožitek si pořiďte vibrující venušiny kuličky, které vás dostanou do varu během okamžiku!

Vibrátory nejsou jen pro sólo akce

Covidová doba si přímo říká o experimentování v posteli. Kdy budete mít další příležitost poznávat důkladně svá těla, realizovat své sexuální fantazie a pohrát si s novými erotickými hračkami? V posteli se vám budou hodit vibrátory, kterými si rozproudíte krev v žilách a poškádlíte své erotogenní zóny. Nejlepší vibrátor dokáže jednu úžasnou věc: dráždí vám najednou několik erotogenních zón. Tzv. párové vibrátory mohou posloužit ženám, mužům i párům. Tyto vibrátory  stimulují klitoris, bod G a partnerův penis. Kdo takovou erotickou pomůcku nevyzkoušel, nepoznal opravdovou slast!

Pár tipů na závěr

Inspirace není nikdy dost. Než se svět vrátí do normálu, složte s partnerem puzzle o tisících dílcích, zahrajte si na mobilu únikové hry, naplánujte si celonoční promítání filmů, kupte si vstupenky na online koncerty, uspořádejte s přáteli videohovory u sklenky vína, přichystejte si domácí lázně se závěrečnou masáží nebo se přihlaste na online kurzy. Respektujte, pokud bude chtít být partner sám. Ne vždy je ta správná nálada na společné aktivity a občasná samota prospívá nám všem.

        

Doba covidová není snadná pro nikoho. Záleží ale na vás, jak se k této situaci postavíte a jestli ji prožijete ve špatné náladě nebo z ní naopak vytěžíte to nejlepší. A až vás přepadnou chmury, nezapomeňte, že sexem se do těla vyplavují endorfiny, které vás vrátí do pohody!

Provozovatel

WILLI-ZBF CORPORATION s.r.o.
Kolínská 502
Kolín - Sendražice
280 02
IČO: 06182976
Po – Čt 7:30 - 16:00
Pá: 7:30 - 15:00
+420 321 711 711

Odebírat novinky
  • Zajímavé články
  • Nepropásnete žádnou akci
  • Tipy na dárky