Pokračovat v nákupu

Připravte své tělo do plavek – oholte se!

Odstraňování chloupků je žhavým tématem v létě, kdy začíná plavková sezóna. Tělesné partie ale můžete podráždit tupou žiletkou a nesprávnou technikou. Zjistěte, jestli se i vy nedopouštíte častých chyb při holení a jak ozdobit svůj klín, když si odskočíte od bazénu na vášnivý sex se sexy protějškem!

Jak a čím se oholíte dohladka?
Co si budeme říkat. Sexy nepůsobí ani chloupky vyčnívající z bikin, ani neoholené podpaží. V letním období se více potíte a oholené podpaží a klín přispívá k větší hygieně. Zbavte se nevzhledných chloupků na nohou, rukou a dalších částech těla. Poradíme vám, jak se oholit.

  • Nejprve proveďte peeling ochlupených míst a opakujte ho při každé koupeli. Nebudou vás trápit zarůstající chloupky.
  • Dejte si horkou sprchu, aby chloupky změkly.
  • Naneste na ochlupená místa pěnu na holení. Vyvarujte se sprchovým gelům a mýdlům.
  • K holení použijte pouze ostrou žiletku. Předejdete tím poranění a podráždění pokožky.
  • Pokud se říznete žiletkou, vydezinfikujte poraněnou pokožku.
  • Ošetřete pokožku po holení neparfemovaným hydratačním mlékem nebo regeneračním sprejem.
  • Předcházejte podráždění pokožky a citlivé části holte maximálně jednou až dvakrát týdně.

Čím oholíte chloupky?
Zbavte se chloupků dvoubřitým až tříbřitým holicím strojkem. Během holení žiletku oplachujte studenou vodou. Zamezíte tím jejímu otupení. Vyhněte se jednorázovým žiletkám a investujte do kvalitního holítka. Nepůjčujte si žiletky od kamarádů ani od svého partnera. Žiletku vyměňte nejpozději po dvou měsících nebo po deseti použitích.

Další možnosti holení
Kromě tolik oblíbených žiletek vyzkoušejte brazilskou depilaci, a to na genitáliích a zadních partiích. Mezi bezbolestné varianty patří depilační krémy, které necháte působit pár minut a poté pokožku opláchnete vodou. Pokud snesete bolest, proveďte depilaci teplým voskem nebo elektrickým strojkem (epilátorem). Revoluční metodou je fotoepilace pro trvalé zničení vlasového váčku a epilace pomocí laseru.

Jak na holení vaginy?
Dámský klín potřebuje šetrnou péči. Připravte dlouhé chloupky na holení a zastřihněte je nůžkami. Po horké sprše či koupeli nastává čas pro oholení klína. Použijte holicí pěnu pro intimní a citlivé partie, napněte kůži a odstraňte chloupky holicím strojkem či žiletkou, a to po směru růstu chloupků nebo šikmo ke směru růstu chloupků. Klín oholte celý, popřípadě na něm vytvořte zajímavý ornament a překvapte svého partnera. Opatrně zbavte chloupků oblast konečníku. Žiletku na klín nepoužívejte na jiné oblasti těla. Po oholení natřete podrážděná místa krémem pro citlivou pokožku nebo nastříkejte vhodným sprejem.

Jak na holení penisu?
Holení dobývá i mužské penisy. Vaše přirození díky tomu bude vypadat větší a ukážete partnerce, že dbáte o osobní hygienu. Penis a jeho okolí snadno oholíte elektrickým strojkem nebo holítkem. Dlouhé chloupky zastřihněte a dejte si horkou sprchu. Chloupky potřete gelem na holení a oholte je žiletkou po směru růstu. Při holení napněte pokožku, abyste ji neporanili. Opláchněte přirození teplou vodou a jemně ho vysušte ručníkem. Závěrem aplikujte na oholená místa hydratační balzám.

Ozdobte svůj klín
Dámy i pánové mohou svůj klín ozdobit kamínky nebo dočasným tetováním. Během holení nemusíte odstraňovat všechny chloupky. Překvapte protějšek čárkou uprostřed, geometrickými tvary nebo nabarvenými chloupky. Pro skvělý výsledek si pořiďte některou z šablon pro úpravu chloupků na intimních partiích!

Ať už jste příznivci holení nebo ne, v létě bychom si měli holit alespoň podpaží. Vezměte si na sebe letní oblečení a plavky bez obav, že budete nesví kvůli chloupkům!

Podívejte se do naší kategorie pomůcky pro holení vagíny a penisu, kde naleznete produkty, které sami doporučujeme.

Provozovatel

WILLI-ZBF CORPORATION s.r.o.
Kolínská 502
Kolín - Sendražice
280 02
IČO: 06182976
Po – Čt 7:30 - 16:00
Pá: 7:30 - 15:00
+420 321 711 711

Odebírat novinky
  • Zajímavé články
  • Nepropásnete žádnou akci
  • Tipy na dárky