Pokračovat v nákupu

Jak prožít nezapomenutelnou svatební noc?

Šaty, hosté, oznámení, hostina, prstýnky, květiny a mnohem, mnohem víc. Věcí, které jsou potřeba zařídit před tím, než si konečně řeknete své ano, je asi tak milion. Možná víc. Nezáleží na tom, jestli si plánujeme svatbu samy nebo jsme vše svěřily do zkušených rukou svatební agentury. S blížícím se datem našeho dne D jsme čím dál nervóznější a drobností, které je ještě třeba zařídit snad ani neubývá. Všechny přeci chceme, aby ten „Náš den“ byl dokonalý.

 

 

Ale ruku na srdce, už jste přemýšlela i nad tím, co bude potom? Poté, co si se svým vyvoleným řeknete své ANO, příliš mnoho se toho sní a vypije a poté, co nastane večer? Jaká bude Vaše svatební noc?

 

 

Hlavně v klidu, nepanikařte, sepsala jsem pro Vás manuál co všechno si připravit a nezapomenout, aby i Vaše svatební noc, stejně jako celý den, byla výjimečná a nezapomenutelná. Pohodlně se usaďte a nechejte se inspirovat.

 

 

Místo

Podniky, které poskytují svatební hostiny velmi často mívají i možnost ubytování. Pravděpodobně jste si i Vy zajistili pro sebe a pro své nejbližší hosty volné pokoje na večer. Pokud hostinu pořádáte v místě, kde není možnost se ubytovat, zajistěte si pokoj v blízkém penzionu nebo hotelu. Samozřejmě můžete spát i doma, ale proč si neužít pohodlí toho, že se nemusíte o nic starat a vše bude připraveno pro perfektní svatební noc. Většina hotelů i penzionů nabízí i možnost připravit přímo svatební apartmá či pokoj. Využijte toho! Poptejte se, co vše taková nabídka obsahuje a s dostatečným předstihem ji objednejte.

 

 

Svatební oblečení do postele

Po náročném dni si jistě budete chtít dopřát sprchu nebo společnou koupel třeba ve vířivce. Po ní můžete zůstat nahá, nebo svému ženichovi připravit hezké překvapení v podobě svůdné noční košilky, župánku a případně i podvazků s punčochami. Pokud zvolíte kvalitní prádlo, třeba ručně šité košilky MyLove, využijete je i při dalších společně strávených nocích.

 

 

Předehra na prvním místě

Součástí svatebního apartmá nebo pokoje obvykle bývá vychlazené šampaňské, svíčky a okvětní lístky růží. Pohrajte si s atmosférou a zapalte s těmi obyčejnými i jednu speciální, masážní svíčku. Ta není tvořena voskem, ale hmotou, která taje při nižší teplotě a mění se na smyslný, masážní olej. Užijte si krásnou vůni, která dokreslí atmosféru, nalijte teplý olej na tělo svého partnera a dopřejte si vzrušující masáž.

 

 

Vaši první novomanželskou noc si jistě chcete pořádně užít, ale není kam spěchat. Dnes v noci je to jen o Vás a Vaší společné touze. Hrajte si a užívejte. Předem si můžete připravit i pár hraček, kterými své hrátky trochu okořeníte.

 

 

Začít můžete už při společné koupeli. Hodit se Vám určitě bude malá, vodotěsná, vibrující patrona na stimulaci erotogeních zón. Přejíždějte po těle svého partnera, nebo mu ji vložte do rukou a nechejte ho pohrát si s Vámi.

 

 

Co se může pokazit?

Až dojde na samotnou akci, může trochu zahrát svou roli stres a vypitý alkohol. Pánové jsou většinou drsňáci, ale stejně jako my chtějí, aby vše proběhlo perfektně, nezklamali a jejich vyvolená byla spokojená. Stres a alkohol ale mohou způsobit, že ne vše bude fungovat na sto procent. Nic si z toho nedělejte, pokračujte v mazlení a mužství partnera podpořte erekčním kroužkem. Skvělou volbou je třeba vibrující kroužek stimulující i partnerku.

 

 

Na co určitě nezapomenout?

Pořádné zvlhčení je důležité a strach z toho, aby vše bylo perfektní, může zapůsobit i na nás. Mějte proto po ruce připravený lubrikační gel na vodní bázi – pokud budete používat pomůcky, nebo na bázi silikonu. Ten se hodí zvláště pro předehru ve vodě a dlouhou výdrž. Pokud nechcete zapojovat žádné hračky, ale užít si jen sami dva, mohou pro Vás být skvělým zpestřením ochucené lubrikační gely stvořené ke konzumaci. Vychutnejte si Vašeho partnera jako sladký dezert nebo jej nechte užít si Vás jinak než obvykle. Společnou touhu můžete ještě podpořit stimulačními přípravky. Stimulující gel pro ni a krém podporující prokrvení pro něho.

 

 

Ať už zvolíte jakoukoliv možnost, nezapomeňte, že svatební noc je jen o Vás dvou. Užijte si jí a sdílejte Vaši společnou lásku, vášeň a touhu.

Provozovatel

WILLI-ZBF CORPORATION s.r.o.
Kolínská 502
Kolín - Sendražice
280 02
IČO: 06182976
Po – Čt 7:30 - 16:00
Pá: 7:30 - 15:00
+420 321 711 711

Odebírat novinky
  • Zajímavé články
  • Nepropásnete žádnou akci
  • Tipy na dárky