Pokračovat v nákupu

Jak zlepšit erekci?

Pevná erekce je základem spokojeného sexuálního života. Muži ale nejsou stroje a mohou nastat v jejich životech okamžiky, kdy budou hledat informace, jak zlepšit svou erekci. Mějte svou erekci pod kontrolou a navraťte svému milostnému životu jiskru. S našimi tipy budete vědět, jak na to!

O problémech s erekcí muži neradi mluví


            Problémy s erekcí jsou pro každého muže noční můrou. Pokud i vás trápí, nejste v tom sami. Potíže s erekcí potká do 40 let věku až 90 % mužů. Příčin může být hned několik: od obezity až po léky tlumící vaši sexualitu. Na vině jsou také psychické problémy, nadměrný stres, obavy ze selhání nebo cévní potíže. Nebojte se své problémy řešit s odborníkem – možná vám taková návštěva lékaře zachrání manželství.

Jak zlepšit erekci? Tipy pro každého muže

Cvičením ke zdraví i k erekci!

Cviky na pánevní dno jsou doporučovány především ženám. Ale i muži by je měli zařadit do svého denního rozvrhu. Až 40 % mužů zlepší pánevními cviky erektilní dysfunkci. Důležité je vytrvat a cvičit alespoň 30 minut denně. Speciálními cviky vyvinutými Arnoldem Kegelem prokrvíte svou pánev a získáte sebevědomí při sexu.

Vyzkoušejte sexuální pomůcky

Určitě jste si někdy prohlíželi nabídku sexshopů a narazili jste na nich na pánské vakuové pumpy. Tahle erotická pomůcka je odpovědí na to, jak prodloužit erekci, dosáhnout větší velikosti mužství a zvýšit jeho tvrdost. Erekci podpoříte i dalšími způsoby: krémy, gely a spreji. Jednoduše se aplikují, během okamžiku vám prokrví penis a v kombinaci s erekčním kroužkem posílí vaši erekci.

Vsaďte na dary přírody

Dopřávejte si v hojném množství potraviny, které obsahují zinek. Mezi potraviny nabité zinkem patří dýňová semínka, čočka, piniové oříšky, brokolice, plody moře a špenát. Poohlédněte se i po přírodních produktech z kotvičníku zemního, macy peruánské nebo ženšenu.

Co na erekci? Vyzkoušejte osvědčené polohy!

Dosáhnete před sexem erekce, ale během pohlavního styku vám penis ochabne? Praktikujte polohy, při kterých budete nekorunovaným králem sexu! Pevnou erekci si zajistíte misionářskou polohou nebo průnikem zezadu. Naopak při poloze, kdy je žena nahoře, můžete svou erekci ztratit kvůli nesprávnému tempu, úhlu a pohybům partnerky. Převezměte nad průniky kontrolu, ale nezapomeňte ani na potěšení ženy.

Problémy s erekcí ve středním věku

Až polovina mužů ve středním věku (35 – 65 let) trpí poruchami erekce. Většina mužů se snaží problémy vyřešit svépomocí a zkouší různé tablety na erekci. Někteří ve své zoufalosti nakupují tablety na černém trhu, a tím ohrožují své zdraví. Navíc erektilní dysfunkce mohou značit blížící se problémy se srdcem, cukrovku, vysoký krevní tlak nebo zbytnělou prostatu. Navštivte lékaře a začněte své potíže aktivně řešit.

Provozovatel

WILLI-ZBF CORPORATION s.r.o.
Kolínská 502
Kolín - Sendražice
280 02
IČO: 06182976
Po – Čt 7:30 - 16:00
Pá: 7:30 - 15:00
+420 321 711 711

Odebírat novinky
  • Zajímavé články
  • Nepropásnete žádnou akci
  • Tipy na dárky