Pokračovat v nákupu

Jak sexuálně uspokojit muže?

Uspokojit muže může být někdy složitější, než si většina žen myslí. Přesto není nutné dělat z toho až takovou vědu. Ženy, hlavně si pamatujte, že muž potřebuje obdiv.

Na začátku vztahu je odpověď na otázku: "Jak uspokojit muže?" jednoduchá. Muži jsou od přírody lovci a rozsévači sémě, a tak vám stačí jen nechat se ulovit. Po nějaké době to už muži ale stačit nemusí.

Podstatou fungujícího (nejen sexuálního) vztahu je komunikace, odhalení sexuálních přání a vzájemné plnění fantazií. Uspokojte svého partnera a staňte se jeho femme fatale!

 

Poznejte jeho fantazie

V prvé řadě bychom si my ženy měly uvědomit, že každý muž je jiný a i když máme partnera stále stejného, mění se s věkem jeho touhy a potřeby. Nikdy nesrovnávejte partnera s vaším bývalým přítelem a nepoužívejte na něj techniku, která působila u minulého sexuálního partnera. Pozorujte, experimentujte a naslouchejte jeho fantaziím. Svěřte se mu na oplátku se svými touhami a navzájem si je splňte. Sténejte nahlas a dejte mu jasně najevo, že vás zrovna tahle poloha vzrušuje a že se blížíte se k orgasmu. Nebojte se mu při tom pomoct. Své tělo znáte nejlépe a spokojeni pak budete oba.

 

Předehra

Nezapomínejte na předehru a přinuťte partnera, aby po vás toužil. Pomalá a smyslná předehra je důležitá i pro muže. Buďte aktivní a pohrávejte si s ním. Přejíždějte jazykem po jeho těle, masírujte a škádlete ho prsty, třete se o něj svým tělem. Pozorujte jeho reakce, co se mu líbí a co už je moc. Uvidíte, jak jeho touha roste.

Orální sex

Jen málokterý muž nikdy nezatoužil po orálním sexu. I tady ale platí, že tato sexuální praktika musí být příjemná pro oba. Pokud tomu tak není, zkuste mu ho dopřát například s erotickými pomůckami pro orální sex. Partnerovi bude stačit jen vaše přítomnost a laskání jiné části jeho těla. Spojit ho můžete i s erotickou masáží. Když uvidíte, jaký je to pro něj zážitek, časem vám to nedá a zkusíte to sama. Jak na orální sex si povíme někdy příště.

 

Pryč se stereotypem!

Stereotyp v posteli je zabijákem vztahu. Prolistujte si Kámasútru a překvapte partnera novými pozicemi. Možná zjistíte, že orgasmu dosáhnete společně i v jiných polohách. Nebojte se zpestřit sex erotickými hračkami. Překvapte ho nějakou erotickou pomůckou určenou mužům. Sledujte, co s partnerem udělá, když před ním budete masturbovat se svým oblíbeným dildem nebo vibrátorem. Jen těžko ho to nechá chladným.

Vibrátor pro muže – konec mužské diskriminaci!

O vibrátorech se hovoří v souvislosti s ženami. Ale i muži mají právo na své vlastní vibrátory, nemyslíte? Projeďte mu intimní partie anatomicky tvarovaným vibrátorem. Přiložte mu ho k intimním partiím. Dělá mu to dobře? Pak seberte odvahu a proveďte mu vibrátorem masáž prostaty. Intenzivnější orgasmus partner nezažil. Nejdřív ho ale budete muset přesvědčit o jeho i zdravotních výhodách.

Lubrikujte a používejte masážní oleje

Ať už budete chtít partnera uspokojit klasicky, orálně nebo s pomocí nějaké erotické pomůcky, mějte vždy po ruce ten správný lubrikační gel a masážní olej. V tomto případě platí dvojnásob všem známé: „Kdo maže, ten jede“.

 

Záleží jen na vás, jestli budete s partnerem experimentovat s erotickými pomůckami nebo se spolehnete na svůj šikovný jazýček, zručné ruce, vlhkou vagínu a zadeček potřený lubrikačním gelem. Zkusit můžete i afrodisiaka. Nikdy ale nesmí vstoupit do vaší ložnice stereotyp. A když toto všechno spojíte s dobrým jídlem a pitím, úspěch je zaručen:-)

 

Již brzy se můžete těšit na opravdu zajímavý rozhovor o tajemství ženského lůna.

 

Provozovatel

WILLI-ZBF CORPORATION s.r.o.
Kolínská 502
Kolín - Sendražice
280 02
IČO: 06182976
Po – Čt 7:30 - 16:00
Pá: 7:30 - 15:00
+420 321 711 711

Odebírat novinky
  • Zajímavé články
  • Nepropásnete žádnou akci
  • Tipy na dárky