Pokračovat v nákupu

Dámy užijte si masturbaci na maximum

Masturbace pomáhá ženám poznat zákoutí svého těla a jak dosáhnout vzrušení a orgasmu. Onanování není jen doménou mužů a je na čase zahodit stud a výčitky. Není nic krásnějšího, než laskat svá intimní místa a vznášet se do orgastických výšin. Užijte si masturbaci na maximum a přizvěte si do postele erotické pomůcky, které vás zabaví ve chvílích samoty!

Jak správně onanovat? Aneb zaměřeno na klitoris


Každá žena zpočátku tápe, jak si to udělat sama. Vaginální orgasmus zažívá jen malé procento žen. Orgasmus vám zajistí malý nezbedný hrbolek v místě, kde se sbíhají malé stydké pysky. Klitoris neboli poštěváček je centrem nervových zakončení a vaší nikdy nekončící slasti. Zaměřte se na tento knoflík lásky a vyzkoušejte masáž klitorisu proudem vody nebo sáhněte po vibrační masážní hlavici. Z této nové hračky bude nadšený i váš partner, kterému se bude hlavice hodit při předehře k vašemu nabuzení. Pokud jste v ložnici sama, začněte si hladit erotogenní zóny a poté mazlete poštěváček prstem potřeným lubrikačním gelem.

Sex s vibrátorem pro hluboké uspokojení

Milujete laskání poštěváčku a prsty ve vagíně, kterými si něžně třete vlhké stěny? Mějte pro tyto chvilky rozkoše připravený vibrátor na bod G, který vám bude stimulovat klitoris a zároveň vnitřek vagíny. Robertek bude vrnět podle vašich pravidel a tento výkonný milenec vás přivede k orgasmu, kolikrát snesete. Nejlepším vibrátorem je v současnosti podtlakový vibrátor Womanizer . A nepotřebujete k němu ani baterky, protože se nabíjí jako mobil.

Vibrující kalhotky jako vaše sladké tajemství

Vsadíme se s vámi, že jak jednou zakusíte orgasmy s

vibrátorem, nebudete ho chtít pustit z ruky.vibrační kalhotky Byla by ale škoda, kdybyste nevyzkoušela další erotické pomůcky pro báječné ženské orgasmy, kterých jsme napočítali 11 druhů. Experimentujte se sexuálními pomůckami sama i se svým partnerem a dopřejte si rozkoš, kdekoliv budete chtít. Prožijte orgasmus za psacím stolem nebo při společné večeři s partnerem a nasaďte si pro tyto příležitosti vibrační kalhotky. Do kalhotek s kapsičkou vložte vibrační vajíčko a dálkovým ovládáním ovládejte intenzitu a rychlost vibrací.

Staňte se zlobivou holkou s análním dildem


V posteli je dovoleno zlobit. V nezbednou holku se proměníte s análním dildem s dráždivými výstupy či ve speciálním tvaru pro váš zadeček. Lahůdkou ve vaší ložnici bude šukací stroj neboli love machine, který vám nahradí partnera ve všech směrech. Labužnice mohou přizvat do své postele nafukovacího muže s famózní délkou penisu. Vyzkoušejte ze sexuálních pomůcek, cokoliv vás zaujme. Poznávejte svá těla a naveďte partnera na své citlivé oblasti.

Masturbace je zábavná, snižuje stres, ulevuje od bolestí a prokrvuje tělo. Co z toho tedy plyne? Masturbujte podle libosti a naučte se dosahovat orgasmů s moderními erotickými pomůckami!

Provozovatel

WILLI-ZBF CORPORATION s.r.o.
Kolínská 502
Kolín - Sendražice
280 02
IČO: 06182976
Po – Čt 7:30 - 16:00
Pá: 7:30 - 15:00
+420 321 711 711

Odebírat novinky
  • Zajímavé články
  • Nepropásnete žádnou akci
  • Tipy na dárky