Pokračovat v nákupu

Ženský orgasmus? Existuje 11 druhů!

Co to vlastně orgasmus je?

Základní definici dáme jistě dohromady všichni. Orgasmus, nebo-li vyvrcholení, je zakončení sexuální stimulace. Je doprovázen fyzickou rozkoší, svalovými stahy pánevního dna, které jsou v okolí pohlavního orgánu a kolem análního otvoru.

Ale co jsem vůbec netušila je, že orgasmus u žen můžeme rozdělit na 11 různých typů! A také, že se svalové křeče nekontrolovatelně projevují i v jiných částech těla. Třeba v obličeji, v rukou nebo i v nohách.

Tak tohle jsem teda netušila. Vy jo? Mě se občas stává, že těsně před vyvrcholením dostanu křeč do lýtka a je po všem. Teď už je mi jasné, že si užívá i moje noha :D. Stalo se vám to někdy taky?

Ale jak už jsem psala, existuje až 11 druhů ženských orgasmů. Ptáte se jaké to jsou? Tak počítejte se mnou:

 • klitoriální

 • vaginální

 • kombinovaný

 • mokrý (ženská ejakulace neboli squirt)

 • spontánní (bez dotyků)

 • noční (to musí být pořádně žhavý sen )

 • anální

 • prsní (Některé ženy dosahují orgasmu pouhou stimulací bradavek. Fakt!)

 • ústní

 • vícenásobný

 • sekvenční (postupný)

Kolik druhů orgasmů jste prožili Vy? Napište mi o tom na můj e-mail: sarka@willi.cz

Ale ať už je orgasmů kolik chce, jeho primární funkcí, u mužského i u toho  ženského, je oplodnění vajíčka. Svalové kontrakce u mužů vyvolají výron semene. Orgasmus u žen zase zajišťuje snadnější průchod spermiím do dělohy, až k vajíčku.

A věděli jste, že přibližně 20-30% žen nedosahuje vaginálního orgasmu? U přibližně 34% žen je problém s dosažením orgasmu dán geneticky. Neustále probíhají výzkumy magického ženského orgasmu. Vědci zjišťují příčiny, proč mají ženy větší problém s dosažením orgasmu než muži. Pod přístroji měří mozkovou aktivitu a dělají různé pokusy. Všemi výzkumy Vás nudit nebudu, ale zmíním ten nejzajímavější.

Můžu ho totiž potvrdit osobně a jistě se mnou bude souhlasit i vy. Hlavní a základní roli prožitku ženského orgasmu hraje její aktuální psychické rozpoložení. Ženu zkrátka nepřivedete k orgasmu, pokud má obavy z nedostatku zkušeností, je v depresi, prožívá stavy úzkosti nebo u ní orgasmus blokují neshody v partnerském vztahu. Pokud je žena nespokojená nebo ji něco trápí, ať už to jsou problémy finanční, ve škole, v práci, nebo doma, orgasmus u ní prostě nedosáhnete.

Ale nebojte, mám pro Vás několik rad, jak si s tím poradit i přes všechny překážky. Jako první krok musíte u své partnerky odbourat psychické napětí. Pokud se to povede, máte na půl vyhráno.

Psychickou pohodu navodíte masáží, uvolněním všech jejích svalů a dokonalou předehrou. Co si budeme povídat, my holky to prostě máme rády. Takže předehru rozhodně nepodceňujte. Pomůžou Vám třeba erotické masážní oleje, vibrační vajíčko, malý dámský stimulátor nebo vibrátor.

Co se děje v těle při milostné předehře a při orgasmu samotném?

Do krve se vyplavují hormony. Například Endorfiny známé také, jako hormony štěstí. A to je právě to, co potřebujeme. Endorfiny blokují bolest, negativní emoce, pocity smutku a zlosti, fungují vlastně jako přírodní antidepresiva.

A když to nezabere?

Nevadí, vytáhneme ten nejtěžší kalibr! Ten funguje na všechny ženy na světě. Komukoliv jsem tento výrobek doporučila, byl naprosto spokojený a překvapený jeho rychlostí. Výrobce hlásá orgasmus do dvou minut a já to můžu potvrdit. Zákaznice tvrdí, že prožívají i vlnu orgasmů za sebou neboli mnohonásobný orgasmus.

"Je to neskutečné!" s úsměvem na tváři na mě pokřikovala jedna starší zákaznice, když jsme se potkaly ve městě. Všichni se za námi otáčeli. Kdyby tak věděli ...

Tenhle šikula se jmenuje Satisfyer a u nás ho najdete v několika designech, takže si vybere opravdu každá. Zkuste ho taky!

Napíšete mi jak je to u Vás? Pomáhají Vám pomůcky nebo máte jiný trik co zaručeně zabere? Napište mi na můj e-mail: sarka@willi.cz

Takže, pánové, neváhejte a dopřejte večer svým ženám pěkně žhavý dáreček!
Pořiďte si na výpomoc a pro zpestření osvědčené hračky.

Mezinárodní den ženského orgasmu

Provozovatel

WILLI-ZBF CORPORATION s.r.o.
Kolínská 502
Kolín - Sendražice
280 02
IČO: 06182976
Po – Čt 7:30 - 16:00
Pá: 7:30 - 15:00
+420 321 711 711

Odebírat novinky
 • Zajímavé články
 • Nepropásnete žádnou akci
 • Tipy na dárky