Pokračovat v nákupu

Šárka - Víkend na motorce

Tentokrát jsem si na výlet zabalila věci já. S přítelem jsme vyrazili na prodloužený víkend na motorce. Oba milujeme silné stroje, těsný kontakt s asfaltem, fyzickou blízkost našich těl a proto jsem vybrala hračky pro nás ,,drsné motorkáře". :-)

Naplánovali jsme si užít prodloužený víkend na cestách a v hotelovém pokoji. Jízda na motorce je pro nás velice uvolňující. Petr mě už velice dobře zná, a proto pro mě nebylo jednoduché ho něčím překvapit. Práci si často nosím domů a zkoušíme spousty pomůcek, které mě osloví. Náš sexuální vztah je velice rozmanitý a předvést Petrovi něco, co ho překvapí, není zas tak úplně jednoduché. Proto mě napadlo překvapit ho ještě před dovolenou.

Dorazila jsem odpoledne domů a Petr už na zahradě leštil motorku na cestu. Využila jsem příležitosti. Skočila jsem doma do sprchy a oblékla si super overálek. Natěšená se ženu na zahrádku a z terasy na něj volám: ,,Nepotřebuješ pomoc?"

Když se ohlédl, s nadšením mou nabídku přijal. Overal se mu moc líbil a hned věděl, kam to celé povede. Můj nápad, ale byl nafotit nějaké lechtivé fotky, které by zdobily jeho garáž. Po vzrušujícím focení kdy na fotkách nechyběl ani bič, jsme byli oba pěkně vzrušeni a užili si soukromí naší zahrady. Vášnivý sex v motorkářské helmě s pouty, bičem a roubíkem se Petrovi opravdu moc líbil a byl celý natěšený na dovolenou.

Druhý den jsme vyrazili na naši krátkou dovolenou. Cesta byla úžasná, oba nás pěkně uvolnila a nechali jsme se unášet přírodou kolem nás. Cestou se vždy někde zastavíme a poznáváme nové kouty přírody. Tentokrát nás v krajině zaujal rybník. Zaparkovali jsme a šli se osvěžit do krásně čisté přírodní vody. V okolí nikdo nikde a tak jsme tam hupli bez plavek. Vodní hrátky přešli ve vášnivé líbání a hlazení. Na břehu rybníka jsem Petrovi ukázala jak kreativní a pružná umím být. Vystřídali jsme mnoho poloh a skončili unaveni v objetí na dece.

K večeru jsme dorazili do objednaného penzionu. Ubytovali jsme se, dobře najedli a popili chutné víno. Petr není moc romantický typ, a proto jsem neplánovala žádné svíčky a podobná překvapení. Na pokoji jsem jednoduše vytáhla novinku, která mě už dlouho lákala. Jedná se o vibrátor s elektrostimulací. Každého muže vzruší, když může ženě udělat dobře a i Petr se rád odváže. Za pomoci nového vibrátoru mi připravil opravdu nezapomenutelný večer. Musím říct, že elektrostimulace je opravdu úžasná a vzrušující.

Dovolená na motorce byla krásná a plná partnerské blízkosti a uvolnění. Miluju zkoušet nové věci a s Petrem určitě vyzkoušíme spousty dalších pomůcek. Pokud také chcete prožívat intenzivní vztah plný sexu a zážitků, nebojte zkoušet nové věci, určitě Vás to nadchne.

V dalším článku pojedeme do Dánska na ryby s Martinou. Těšíte se na to co vymyslela? Sama jsem zvědavá na její vyprávění co zažila se svým novým partnerem...

Nechte se inspirovat vyprávěním dalších kolegyň a kolegy. Už teď si můžete přečíst Jak si užít letní dovolenou.

Provozovatel

WILLI-ZBF CORPORATION s.r.o.
Kolínská 502
Kolín - Sendražice
280 02
IČO: 06182976
Po – Čt 7:30 - 16:00
Pá: 7:30 - 15:00
+420 321 711 711

Odebírat novinky
  • Zajímavé články
  • Nepropásnete žádnou akci
  • Tipy na dárky