Pokračovat v nákupu

Co dělat v karanténě? 5 tipů jak ji zvládnout

Mnoho z nás, ze solidarity nebo z nutnosti, zůstalo „uvězněno“ na 14 dní doma. Zvládnout takovou situaci může být náročné. Vzala jsem si o jarních prázdninách pár dní dovolenou. Počasí mi moc nepřálo k venkovnímu odpočinku, a tak jsem zůstala přes den doma. Pochopitelně se zapnutou televizí, aby mi ty nejnovější zprávy neunikly.

Po dvou dnech jsem zjistila, že nedělám nic jiného, než že šilhám na obrazovku a jedním uchem stále naslouchám informacím valícím se z reproduktorů. Můžu vám upřímně říct, nedělejte to. Po dvou dnech jsem měla hlavu jak „pátrací balón.“ Vynervovaná, co se bude dít. 12 hodin dokola se opakujících negativních zpráv má dopad i na silné jedince.

  

Proto moje první rada zní – Nezapínejte si v televizi zprávy. Ony se k Vám stejně dostanou. Raději si stáhněte nějaký seriál nebo film, který jste už dávno chtěli vitět. Udělejte si doma virtuální kino.

  

Připravte si rozvrh denních prací, které musíte udělat. Denní řád přináší pohodu a klid. Stres z toho, že nestíháte není zrovna komfortní. Každé činnosti naplánujte hodiny, které jí budete věnovat. Ať už jde o práci z domova, domácí úkoly s dětmi, vaření, nákup i odpočinek.

Neseďte na gauči, nebo se zblázníte. Já, abych zaměstnala mozek a nepřemýšlela nad hovadinama, musím zaměstnat ruce. Takže máme jedinečnou možnost udělat práce, které běžně po celý rok odkládáme.

 

1. Přeberte šatník, některé oblečení se hodí na ušití nových roušek!
2. Roztřiďte a založte doklady
3. Osprchujte domácí květiny, vyčistěte akvárko, omyjte celou klec papouškovi nebo se věnujte zdokonalení obydlí svých mazlíčků
4. Udělejte hloubkový úklid skříní, nočních stolků, kuchyně, vymalujte pokoje, šijte roušky
5. Kdo máte zahrádku, věnujte se jarním činnostem, vyhrabejte trávník, ostříhejte stromy a květiny, zasaďte brambory....

Udržujte se v kondici a hlídejte si svůj optimismus. A k tomu je potřeba pohyb. Cvičte, hýbejte se, posilujte doma. Ale co Vám nejvíce vlije pocit štěstí do žil a optimismus? Hádejte? No jasně, že je to orgasmus. Máte teď spoustu času, na tom pracovat. Udržujte a utužujte partnerské vztahy.Ráno si zahrajte na hotelovou službu  a večer, pro nedodržení povinností, zakročí sexy policista.

Vyzkoušejte nové hračky, nové praktiky, jiné polohy. Máte nepřeberné množství možností. Koukněte sem, mám pro Vás pár tipů na hračky, které by se mohly hodit...

  

Hlavně buďte zdraví a v pohodě. Společně to všichni zvládnem......

Šárka

Provozovatel

WILLI-ZBF CORPORATION s.r.o.
Kolínská 502
Kolín - Sendražice
280 02
IČO: 06182976
Po – Čt 7:30 - 16:00
Pá: 7:30 - 15:00
+420 321 711 711

Odebírat novinky
  • Zajímavé články
  • Nepropásnete žádnou akci
  • Tipy na dárky