Pokračovat v nákupu

Odhalte tajemství umělé vagíny!

Co je umělá vagína a masturbátor?

Nejoblíbenější pánská erotická pomůcka, která Vám vynahradí skutečnou partnerku nebo partnera. Zažijete s ní něco úplně jiného a nového, třeba i to, co je ve skutečnosti nereálné.


Jejich obrovskou výhodou je, že nejsou náročné na místo. Jsou malé, oproti nafukovacím pannám a lehko je schováte před zvědavými pohledy členů vaší domácnosti. Některé si dokonce můžete vystavit v obýváku na poličce a nikdo si ani nepomyslí, že se jedná o hračku Vašeho potěšení.
V dnešní době máte obrovský výběr z různých vagín a masturbátorů. Vybírat můžete podle různých kritérií a požadavků. Podle velikosti, funkce, barvy… realistické nebo virtuální. To vše je dnes k mání. Ale jak si vybrat? Masturbátory pro muže můžeme rozdělit do 3 základních skupin. Pojďme se na ně podívat podrobněji.

 

1. Realistické umělé vagíny, zadečky a pusinky...

Většinu mužů nejvíce vzrušuje prostě a jednoduše realistický vzhled pomůcky. Vagína musí vypadat jako vlhká a šťavnatá skutečná vagína ženy. Zadeček při pohledu musí lákat svou pevností a dírkou jako skutečný anální otvor. A v neposlední řadě, pusinka musí mít svůdné rty pootevřené a plné touhy.
Takové pomůcky, Vám plnohodnotně nahrazují pocity ze skutečného sexu. A super je, že si je užíváte znovu a znovu, kdykoli Vy chcete, bez omezení.
Realistické masturbátory jsou vyrobeny ze speciálních materiálů, které jsou příjemné a dokáží se velmi rychle přizpůsobit lidské teplotě. A když je předem předehřejete nahřívací tyčinkou, tak rozdíl už vůbec nepoznáte.

Doporučujeme vyzkoušet jednou z nejlepších a nejoblíbenějších značek realistických masturbátorů Kokos Toy . Tyto takzvané „Kokosky“ jsou velmi krásné a realistické. Nabízí široký výběr od poprsí, zadečků, vagín a pusinek až po torza se třemi milostnými otvory. Masturbátory lákají svůdnými obličejíky, které jsou plné touhy a vzrušení.


Další zcela výjimečnou a oblíbenou značkou realistických masturbátorů je Fleshlight. Největší boom značky Fleshlight je edice masturbátorů, které jsou odlitky oblíbených pornohereček. Vagíny mají krásné stydké pysky těchto hvězdiček a také nechybí jejich autogram. :-) Vstup do masturbátoru už nemůže být více reálný.

V dalším článku se podrobně podíváme na multifunkční masturbátory.

TIPY:
Jak uděláte ze svého masturbátoru vlhkou a lákavou dírku, která Vás maximálně uspokojí?
Použijte lubrikační gely na vodní bázi a množství si zvolte sami. Pokud máte rádi mokrý orgasmus, kdy Vás žena zaplaví svým vzrušením, jednoduše se nebojte použít více lubrikantu a prožijte vlhký orgasmus s umělou vagínou nebo masturbátorem.

Chcete realistickou vagínu doplnit o novou funkci?
Z nevibrační vagíny nebo masturbátoru vykouzlíte vibrační slast, když zasunete do otvoru vibrační vajíčko nebo mini vibrátor.

Provozovatel

WILLI-ZBF CORPORATION s.r.o.
Kolínská 502
Kolín - Sendražice
280 02
IČO: 06182976
Po – Čt 7:30 - 16:00
Pá: 7:30 - 15:00
+420 321 711 711

Odebírat novinky
  • Zajímavé články
  • Nepropásnete žádnou akci
  • Tipy na dárky