Pokračovat v nákupu

Spolupráce s Centrem Paraple

Myšlenka spolupráce s Centrem Paraple se zrodila v naší ,,rodinné firmě“ už před několika lety. Zakořenila v minulosti, kdy byl jeden z našich rodinných příslušníků klientem tohoto centra. Jeho zkušenosti z rehabilitačního pobytu, poradenství a psychoterapie byly prospěšné a pobyt mu velmi pomohl. Naučili ho znovu žít naplno. Byla to pomoc k „nezaplacení“.

Rostoucí nápad, podpořit některou nadaci a tím pomoci lidem, kteří to potřebují, tedy směřoval od samého začátku k Centru Paraple.

  

Co dělá Centrum Paraple?

Pomáhá lidem, kteří se potýkají se zdravotními komplikacemi po náhle vzniklém poškození míchy. Jsou oporou pro ty, kteří právě ochrnuli po úrazu nebo nemoci, i pro ty, kteří tak žijí už dlouho, ale narazili na problém, se kterým si nevědí rady. Řeší i nastalé komplikace v oblasti sexuality.

  

Na čem společně pracujeme?

Společně se pokoušíme probourat mezi lidmi tabuizované téma sexuality lidí na vozíku. Centrum Paraple v čele s panem řiditelem Mgr. Davidem Lukešem má k tomuto tématu výjimečný přístup a snaží se v této oblasti obohacovat vozíčkáře a jejich partnery. I my se snažíme pomoci potřebným lidem, a proto jsme začali společně pracovat na projektu, který Vám umožní zapojit se a být součástí týmu podporujícího Centrum Paraple.

  

Na co se můžete těšit?

Připravuje se web a kniha s názvem ,,Ano můžeme“. Vše pomůže vozíčkářům v informovanosti v oblasti sexuality. Knihu podpoří vybraný sortiment sexuálních pomůcek, který pomůže handicapovaným lidem nahradit ztrátu některých sexuálních funkcí, nebo zpestřit a zpříjemnit omezený sexuální život. Pomůže jim zařadit se do „běžného života“, ve kterém by samozřejmě neměla chybět sexuální aktivita. Více prozrazovat nebudeme. Na web i knihu se můžete těšit na podzim roku 2020 nebo na jaře roku 2021.

  

Díky připravovanému projektu jsme mohli částečně nahlédnout „pod pokličku“ činnosti Centra Paraple. Proto bychom chtěli alespoň tímto vyjádřit nesmírný obdiv, respekt a poděkování za to, co celý tým pana Mgr. Lukeše (všichni terapeuti a terapeutky, ošetřovatelé a ošetřovatelky, asistenti a asistentky, údržbáři i administrativní pracovníci) dělá.

  

My všichni můžeme „poděkovat“ Centru Paraple svým finančním příspěvkem přímo na stránkách Centra ParapleChci darovat. I v košíku na našem shopu. Nebo si kupte lubrikační gely Willi Collection ze ,,speciální edice." S koupí každého lubrikačního gelu z této edice, přispějete Centru Paraple 100 Kč. ‍

  

Zaujalo Vás Centrum Paraple? Podrobnější informace si můžete prohlédnout přímo na jejich webových stránkách: paraple.cz

O výsledcích našich společných projektů vás budeme informovat na blogu, instagramu i na facebooku. Sledujte nás!

Měli jsme tu čest, udělat s ředitelem Centra Paraple, Mgr. Davidem Lukešem intimní rozhovor. Přečtěte si ho zde.

Provozovatel

WILLI-ZBF CORPORATION s.r.o.
Kolínská 502
Kolín - Sendražice
280 02
IČO: 06182976
Po – Čt 7:30 - 16:00
Pá: 7:30 - 15:00
+420 321 711 711

Odebírat novinky
  • Zajímavé články
  • Nepropásnete žádnou akci
  • Tipy na dárky