Pokračovat v nákupu

Report z Dermacol Love day 2019

K lásce neodmyslitelně patří i sex a s ním jdou ruku v ruce i erotické hračky a různé zlepšující pomůcky. Na oslavách dne lásky v pražské Grébovce jsme proto nemohli chybět. Přípravy byly velké a chvílemi jsme měli i obavy, že budeme muset přestěhovat celý sklad. Chtěli jsme Vám toho tolik ukázat a předvést. Protože, co si budeme povídat, není nad to, sáhnout si na všechny ty věcičky naživo před tím, než si je pořídíme domů. Nakonec musel zasáhnout hlas rozumu a my se shodli asi na 30 těch nejlepších, nejoriginálnějších a nejzábavnějších.

Oblíbené pomůcky i netradiční ochutnávka

Nechyběly naše oblíbené Satisfyery pro dámy (včetně dvojice luxusních novinek), originální vibrátory a velkou atrakcí bylo i silikonové poprsí nebo zadeček, na který jste si mohli sáhnout. Všechny hračky jste si mohli osahat, otestovat a nechat si poradit od našich zkušených kolegů.

Hitem byla i originální ochutnávka lubrikačních gelů. Možná to zní trochu divně, ale rozhodně to stojí za to. A v tom jste nám dali jednoznačně za pravdu. Speciální edice lubrikačních gelů na vodní bázi, stvořená ke konzumaci při orálním sexu, většinu z Vás opravdu okouzlila. V mém soukromém testu "Která příchuť je nejoblíbenější?", vyhrál slaný karamel. Ty ostatní, ale byly hned v závěsu. Malý test si můžete užít i sami doma. Tři nejoblíbenější příchutě nabízíme ve společném testovacím balení 10 sáčků. Můžete si je objednat domů, vyzkoušet, který Vám bude chutnat nejvíc a ten si pak pořídit.

Focení s Men4Queen

Focení s Men4Queen jistě potěšilo nejednu fanynkuSkvělým zážitkem pro dámskou část našich navštěvníků jistě bylo i focení s kluky z Men4Queen. Dámy, která z nás by odolala pokušení sexy svalnatých mužů? Jejich vystoupení jste si mohly užít na hlavní stagi a rozhodně to stálo za to. Kluci nás rozpálili při velmi vzrušující podívané a to hned 2x! Vlastní fotka do soukromého alba nebo na Instagram pak už byla jen třešničkou na dortu.

Děkujeme za skvělou účast

Na pomůcky se přišel podívat i oblíbený spisovatel pan Michal VieweghOchutnávalo se, osahávalo, hodně smálo a za celý den se Vás k nám zašla podívat více než tisícovka. Jsme nadšení z toho, že jste od nás odcházeli s úsměvy na rtech. Velkou ctí pro nás byla návštěva oblíbeného spisovatele pana Michala Viewegha, který na Dermacol Love day prezentoval svou nejnovější knihu Povídky o nelásce.

Děkujeme Vám všem, kteří jste se u nás zastavili na rychlou návštěvu nebo na kompletní ukázku našeho sortimentu. Jsme moc rádi a pevně věříme, že jsme obohatili Vaše znalosti a inspirovali Vás k vyzkoušení něčeho nového. Bylo nám ctí.

Kde se potkáme příště?

Nyní už vyhlížíme další akci, které bychom se mohli zúčastnit a inspirovat Vás ke zlepšení sexuálního života i k novým zážitkům. Určitě Vás o tom budeme včas informovat, abyste si mohli zarezervovat termín a setkat se s námi.

Pokud i Vy víte o nějaké akci, na které byste nás rádi viděli nebo chcete uspořádat vlastní vzrušující ukázku, napište nám na marketing(zavináč)willi.cz
Rádi dorazíme i na Vaši soukromou oslavu, rozlučku se svobodou, posezení s přáteli nebo cokoliv dalšího Vás napadne.

Děkujeme a těšíme se na další setkání,
Váš Willi.cz

Provozovatel

WILLI-ZBF CORPORATION s.r.o.
Kolínská 502
Kolín - Sendražice
280 02
IČO: 06182976
Po – Čt 7:30 - 16:00
Pá: 7:30 - 15:00
+420 321 711 711

Odebírat novinky
  • Zajímavé články
  • Nepropásnete žádnou akci
  • Tipy na dárky