Pokračovat v nákupu

Zajímavá čísla orgasmu

1) 20 minut

K dosažení orgasmu potřebuje žena průměrně 10 až 20 minut. Nabízí se tedy otázka, pokud žena v tomto čase nedosáhne orgasmu, zda na sebe nevyvíjela moc velký tlak a nebo to zbytečně brzy vzdala? Zkuste příště víc trpělivosti, dbejte na kvalitní předehru a dostatečnou stimulaci.

2) 62 procent

I zkušené ženy, které vědí jak na to, aby orgasmu dosáhly, ho ne vždy prožijí při každém milování. Podle britského serveru www.marieclaire.com, ženy které mají stálého partnera dosahují orgasmu v 62%. Což je přibližně každý druhý milostný akt. Jestli je to hodně nebo málo, to posuďte sami.
Tvrdí se, že lesbičky jsou na tom podstatně lépe. Orgasmus prožívají o 13% častěji než heterosexuální ženy. Pokud chcete pánové tyto čísla změnit ve Váš prospěch, inspirujte se jak pořádně udělat ženu.

3) Nikdy na poprvé

Ženy, které jsou v posteli se svým partnerem poprvé, téměř nikdy nedosáhnou orgasmu. Pouhých 11% si to na poprvé užije. A čím to je? Nového partnera potřebují nejdříve poznat, sehrát se a pořádně se uvolnit.

4) Za 6 měsíců

67% žen teprve po šesti měsících trvání vztahu s partnerem začne pravidelně dosahovat orgasmu. Dlouhodobé partnerství má tedy rozhodně něco do sebe. Nemyslíte?

5) Když přijde, jak dlouho trvá?

V tomto ohledu jsou na tom ženy zdaleka lépe než muži, kteří orgasmus prožívají přibližně 5 až 12 vteřin. U žen rozdělujeme orgasmy na dva druhy, krátký a dlouhý.

Krátký orgasmus trvá asi tak 8 až 15 sekund s přibližným počtem 11 vzrušujících kontrakcí.

Dlouhý orgasmus si žena užívá znatelně déle, je to zhruba kolem 50 vteřin s přibližně 35 kontrakcemi.

Není to tak jednoduché jak se na první pohled zdálo, že? Ženský orgasmus je komplikovaný a dosáhnout ho, dá někdy pořádně zabrat. Proto pro Vás máme připraveny pomůcky, se kterými je to vždy hračka. Podívejte se a vyberte si ten svůj orgasmus.

 

Provozovatel

WILLI-ZBF CORPORATION s.r.o.
Kolínská 502
Kolín - Sendražice
280 02
IČO: 06182976
Po – Čt 7:30 - 16:00
Pá: 7:30 - 15:00
+420 321 711 711

Odebírat novinky
  • Zajímavé články
  • Nepropásnete žádnou akci
  • Tipy na dárky