Pokračovat v nákupu

Odhalte tajemství klitorisu

Kde a co je ten Klitoris?

Klitoris nebo česky řečeno poštěváček je součástí ženských pohlavních orgánů s jedinou funkcí: navození slasti. Vidět z něj můžeme jen malou část schovanou v místě, kde se spojují malé stydké pysky, ale každý chlap, který už alespoň jednou „zajel do hangáru“ ho jistě najde i bez mapy.

Větší část klitorisu je schovaná uvnitř těla. Celý měří přibližně 13 cm a je tvořený ze stejných topořivých tělísek jako penis. Poštěváček je tedy velmi podobný pánské chloubě!

Pánové, také si užíváte, když si partnerka hraje s vaším penisem? Když to umí, tak je to dost dobrý, co? Stejně tak to působí na ženu, když se Vy dotknete jejího poštěváčku. Ztopoří se, zvětší a dotyčnou přivede k orgasmu. Prostě oba, jak penis, tak i klitoris potřebují tu správnou péči pro kvalitní sex.

 

A co říká historie?

Nudit Vás rozhodně nechci, ale za povšimnutí stojí zmínka z roku 1559 kdy Renaldo Columbus vydal knihu DE RE ANATOMICA kde je první zmínka o existenci klitorisu. Na základě jeho studie, v tu dobu byl klitoris uznán v Evropě jako existující orgán lásky.

 

Tajemství klitorisu - kde se ukrývá? | Willi.cz

Odkud pochází název Klitoris?

To mě osobně docela dostalo, pochází z Řečtiny ze slova kleitoris a v překladu to znamená - muž s klíčem nebo se to dá přeložit i jako: ten který hlídá vchod… Dobrý, co?

Jiný kraj jiný mrav. V Číně mu říkají sídlo rozkoše nebo zlatý jazyk, v Japonsku kouzelný klenot. Jaký osobní název pro to máte Vy?

 

Je citlivější penis nebo klitoris?

Nedávno proběhl výzkum zda je citlivější mužský penis nebo ženský poštěváček. Vědecká čísla ukazují, že penis má přibližně 4 tisíce nervových zakončení a klitoris jich má jednou tolik, tedy 8 tisíc. Tyto čísla zveřejnila v roce 1998 uroložka Helen O’Connell.

 

S dobře zvládnutou technikou se stanete Mistrem světa!

 

Citlivost klitorisu je závislá na menstruačním cyklu ženy. Při ovulaci a těsně před menstruací je klitoris citlivější a proto vždy začínejte velmi pomalu a opravdu jemně, zlehka. Pozorujte, jak na Vaše doteky žena reaguje.

Klitoris nejvíc reaguje na tlak a vibrace.

 

Je citlivější klitoris nebo penis? | Willi.czDráždění rukou:

 • Mněte klitoris překrytý malými pysky mezi ukazováčkem a palcem. Vyzkoušejte různé rychlosti a měňte sílu tlaku.
 • Hlaďte klitoris prsty. Nahoru a dolů, zleva doprava. Vyzkoušejte i krouživé pohyby. Nejdříve jemně a pomalu. Potom přidávejte na rychlosti a tlaku. Vnímejte reakce ženy. Její tělo napoví co se jí libí nejvíce.
 • Také funguje příklep. Jednou rukou roztáhněte pysky od sebe a prsty na druhé ruce poklepávejte na klitoris. Můžete měnit sílu i rytmus.

 

Techniku můžete různě kombinovat a střídat, ale ne příliš často. V této situaci není nutné dokazovat, jak jste dobrý a co všechno umíte. Méně je někdy více.

 

Dráždění jazykem:

Výhodou jazyka oproti prstům je jeho měnící se tuhost. Špička je tvrdá a kořen jazyka naopak měkký. A celý je přirozeně teplý a díky slinám kluzký. Navíc vám zůstanou volné ruce pro průzkum dalších partií ženského těla.

 • Špičkou jazyka, kmitejte a kružte kolem poštěváčku. Rukama si můžete stydké pysky roztáhnout od sebe pro lepší přístup. Špičkou jazyka můžete poklepávat letmými doteky, pohybovat nahoru a dolů. Můžete navštívit i poševní vchod.
 • Měkkým kořenem přejíždějte klitoris jedním směrem. Podobně jako byste olizovali tající zmrzlinu v kornoutku.
 • Sajte ústy. Vytvořte přiměřený podtlak na klitoris nasátím ústy. Ale opatrně, nezapomínejte, že klitoris je nejcitlivější orgán lidského těla.
 • Občas na něj foukněte. Studený závan větru udělá své divy. Laskejte jej rty.

Nebojte se střídat různé techniky, tlak a směr. A nezapomeňte na volné ruce.

 

 

TIP: Pokud si nejste tak úplně jistý, můžete si všechno nejdříve natrénovat na jejích bradavkách. Ty Vám ihned svým ztopořením napoví, jestli to technicky už bravurně zvládáte a můžete se přesunout o trošku níž.

Rada z praxe: Ruku na srdce, ženská to někdy potřebuje prostě dýl než na kolik má chlap vytrénovaný jazykový sval. Nevěšte hlavu, když to celé neulížete až do konce. Je stokrát lepší jazyk vyměnit za prsty nebo erotickou pomůcku, než přestat úplně.

Pozor: Erotickou pomůcku používejte vždy až na závěr. Pokud ji použijete hned na začátku, vibrace klitoris znecitliví a pak Váš prstoklad a sebelepší jazykolam už partnerku tolik neohromí.

 

Vhodné erotické pomůcky, které k tomu patří a měli byste je vyzkoušet:

Orální gel s příchutí jahod | Willi.czK dráždění rukou budete potřebovat lubrikační gel. Lidská pokožka je ke klitorisu velmi drsná, a proto je vhodné dotek zjemnit lubrikačním gelem nebo slinami. Lubrikačních gelů máme v nabídce několik druhů. Za vyzkoušení určitě stojí hřejivý lubrikační gel nebo gel s chladivým efektem.

 

Orální sex si můžete zpříjemnit například orálním gelem s příchutí jahod. Vyzkoušejte i jedlé masážní oleje nebo lubrikační gely s příchutí.

 

Pokud partnerka právě prochází obdobím méně citlivého klitorisu, sáhněte pro stimulační gel pro zvýšení citlivosti.

 

Barevné návleky na penis: Návleky jsou velmi elastické, proto je lze použít na jakýkoliv průměr. Na prst nebo na penis, snadno se přizpůsobí. Na povrchu jsou různé stimulační výstupky. Můžete si užít spoustu zábavy najednou.

 

Minivibrátor na klitoris OVO W1 je fialový, luxusní vibrátorek ze silikonu. Použijte ho místo prstů a jazyka na závěr vašeho výkonu. Vyniká především svým exkluzivním designem a kvalitním zpracováním. Použít ho můžete nejen na klitoris, ale i na bradavky a další citlivá místečka.

 

Fialové vibrační vajíčko s dálkovým ovládáním | Sexhsop1.czVibrační vajíčko My Love Lavender relax, které ovládáte pomocí dálkového ovládání. Použijte ho pro stimulaci klitorisu na závěr. Nebo ho před aktem vložte do vagíny a začněte partnerku dráždit prsty nebo jazykem. Ve chvíli, kdy to partnerka nebude očekávat, zapněte vibrační vajíčko. Jeho chvění ve vagíně společně s Vaší stimulací klitorisu jistě vyvolá bouřlivý orgasmus.

 

Vibrátor Satisfyer Rabbit | Willi.czTlakový stimulátor Satisfyer Pro G-Spot Rabbit funguje na principu podtlakových vln, které simulují sání ústy. V neuvěřitelném rytmu a mnoha intenzitách. Druhá část je klasický vibrátor. Dokonale Vás zastoupí při dráždění klitorisu jak prsty, tak i ústy.

 

Orální stimulátor Sqweel se třemi rychlostmi. Nahradí lízání klitorisu kořenem jazyka. Měkké jazýčky se otáčí v jednom směru a olizují klitoris. Směr otáčení si můžete nastavit jednotlivými programy.

 

Vakuová pumpa pro dámy zvětší nejen klitoris, ale celé vnější intimní partie. Ty budou prokrvené a mnohem citlivější. Partnerka zažije nové pocity rozkoše.

 

Tipy a triky, které fungují:

 • Mentolový bonbon nebo peprmintová žvýkačka: Dejte si jedno nebo druhé před orálním sexem pod jazyk. Uvidíte, jak bude partnerka vzrušeně reagovat. P. S.: Žvýkačky dáváme ke každé objednávce zdarma jako dárek.
 • Nanuk, zmrzlina nebo kostka ledu: Vychutnejte si společně zmrzlinové radovánky a pak olízněte ledovým jazykem klitoris partnerky. Vytvoříte super efekt.
 • Med, marmeláda nebo lísko oříškový krém: Kápněte na klitoris trochu medu nebo marmelády a vychutnejte si oba sladké potěšení.
Provozovatel

WILLI-ZBF CORPORATION s.r.o.
Kolínská 502
Kolín - Sendražice
280 02
IČO: 06182976
Po – Čt 7:30 - 16:00
Pá: 7:30 - 15:00
+420 321 711 711

Odebírat novinky
 • Zajímavé články
 • Nepropásnete žádnou akci
 • Tipy na dárky