Pokračovat v nákupu

Focení ve Willi

Do naší firmy se postupem času vkrádala myšlenka nafotit ,,obyčejné" ženy v erotickém prádle. Nejdříve jsme o tom nechtěly ani slyšet, ale nápad dokázat všem, že každá žena může vypadat v erotickém prádle sexy, jsme nakonec vzaly za svůj a s focením jsme souhlasily.

Začaly jsme plánovat kdy, jak, kdo a v čem se půjde fotit. Termín focení se kvapem blížil a vyvolená trojice amatérských modelek, Denisa, Štěpánka a já jsme lehce znervózněly. Daleko intenzivněji jsme vnímaly nedostatky svých těl a obava z výsledku nás doháněla. Chtěly jsme nejen sobě dokázat, že můžeme vypadat v erotickém prádle sexy a že všechny ženy by si měly pořídit krajkový šatník a překvapit partnera svou erotickou stránkou.

Příprava na focení:

Neupravené fotografie:

A jak to probíhalo?

V den focení jsme měly všechny tři velice dobrou náladu, ačkoli jsme byly nervózní z toho, jak to celé bude probíhat. Když přišel objednaný fotograf, dost se nám ulevilo. Byl to sympatický mladý kluk, který dokázal navodit uvolněnou a přátelskou atmosféru. Měly jsme pocit, že fotografa Kubu známe už léta a je to náš „starý" kamarád. Díky výborné atmosféře z nás opadl stud a nebyl problém se převlékat do krajek a fotit se v krkolomných polohách. Faktem je, že jsme všechny byly překvapené z fyzické náročnosti focení, převlékání a úprav. Nechtěly jsme si objednat kadeřnici ani vizážistku, takže bylo vše jen na nás. Ještě, že jsme se střídaly ve třech. Bolely nás záda, kolena a všechny svaly v těle. Byla to fuška…

Kubu jsme požádaly, aby fotky neretušoval a naše focení tak splnilo cíl. Ukázat všem ženám, že i když jsme každá jiná, umíme být sexy a můžeme si dovolit pořídit erotické prádlo.

Také jsme pochopily, proč modelky moc nejedí. Nejsme trénované nejíst. Měly jsme opravdu obrovský hlad. Objednaly jsme si výborný obídek a nacpaly se k prasknutí. Hned nám došlo, že to byla chyba. Focení s plným břichem je prakticky nemožné. Takový tělocvik s plným žaludkem je opravdu náročný a to nacpané bříško ve spodním prádle je také „paráda“. Takže po celém dni musím říct, že to modelky opravdu nemají jednoduché a rozhodně jim není co závidět.

Zhodnocení výsledku už nechám na vás. Pro mě je velice těžké ohodnotit vlastní tělo, ale myslím si, že se to docela povedlo. Celkový pocit mám velice dobrý a jsem pyšná, že jsme to zvládly. Nafocené snímky budou používány na našem webu a tak nás budete vídat u produktů, na banerech, v článcích, emailech a možná i jinde. :-)

Martina

Provozovatel

WILLI-ZBF CORPORATION s.r.o.
Kolínská 502
Kolín - Sendražice
280 02
IČO: 06182976
Po – Čt 7:30 - 16:00
Pá: 7:30 - 15:00
+420 321 711 711

Odebírat novinky
  • Zajímavé články
  • Nepropásnete žádnou akci
  • Tipy na dárky