Pokračovat v nákupu

Vyzkoušeli jste už multifunkční masturbátory a Virtuální realitu?

Některé muže láká užít si něco, co s druhou polovičkou nezažijí. Něco nadpozemského, inovativního a zajímavého. I na tyto potřeby mužů výrobci mysleli. V poslední době bylo na trh uvedeno mnoho "dech beroucích" pomůcek pro muže, kteří jsou lační po nových erotických zážitcích. Znáte všechny možnosti?

 

Pojďme se podívat nejdříve na multifunkční masturbátory

Výjimečné pomůcky vyrábí značka PDX. Co kus to originál. :-) Zajímavé funkce produktů Vás překvapí! Rotace, vibrace, pulzace, podtlak a různé jiné funkce, doplněné buď realistickým vstupem do masturbátoru nebo možností propojení s Virtuální realitou. S VR se dostanete do situací ve kterých toužíte být, ale běžný život Vám je neumožňuje.

Znáte novinky s Virtuální realitou?

Originální hračku nabízí značka BKK. Přichází s inovativní pomůckou BKK Virtual Reality. Je to vychytaná pomůcka se snímačem pohybu a která Vás zároveň propojí s Virtuální realitou.

Do vysněného světa Vás zavede i SenseMax. Pomůcka je pro zvídavé a hodně náročné muže. Vlastně mě ani nenapadá co by neuměla. :-) Vibrace, podtlak i propojení s Virtuální realitou. Navíc se dá připojit interaktivní náramek, který snímá Vaše pohyby ruky a tento pohyb se okamžitě odráží ve sledovaném erotickém videu!

  

Zajímá Vás design, víc než milióny funkcí?

Designovkou je Cobra Libre od značky Fun Factory. Stimuluje penis dvěma motorky a 11 režimy vibrací. Její vzhled připomíná sportovní auto a funkce rychlou jízdu v něm. Nabízí Vám ,,bezdotykovou" masturbaci. Penis vložíte dovnitř pomůcky, nastavíte režim a pak se už o vše postará Cobra. :-)

 

Masturbace bez hnutí prstu!

Ano, i to je možné. Nabízí Vám to masturbátor od značky You2Toys Suck-O-Mat. Tato pomůcka věrně napodobuje vzrušující sání při orálním sexu. Silný motor Vás nikdy nenechá ,,ve štychu“ a tak si můžete orální sex se Suck-O-Matem užívat klidně i několikrát denně. 

 

Mám pocit, že masturbace s multifunkčními pomůckami začíná být víc něž jen zajímavá. Neustálý pokrok moderní společnosti se odráží i ve vývoji masturbátorů. Jsem zvědavá co nového nás v budoucnu překvapí.

 

V prvním díle jsme Odhalili tajemství umělé vagíny a příště se podrobně podíváme na masturbátory s extra dráždivou strukturou.

Náš TIP: Pro snadnou údržbu Vaší pomůcky, používejte při masturbaci kondom. Pomůcka je tak stále čistá a stačí ji vždy jen omýt podle návodu. Prodloužíte tím i životnost materiálu.

Článek pro Vás připravila

Martina

Provozovatel

WILLI-ZBF CORPORATION s.r.o.
Kolínská 502
Kolín - Sendražice
280 02
IČO: 06182976
Po – Čt 7:30 - 16:00
Pá: 7:30 - 15:00
+420 321 711 711

Odebírat novinky
  • Zajímavé články
  • Nepropásnete žádnou akci
  • Tipy na dárky