Pokračovat v nákupu

Jak zvětšit penis?

Spousta mužů si pokládá otázku, jestli je možné zvětšit penis. Pokud ano, existují vůbec bezpečné způsoby zvětšení penisu, aby nedošlo k poranění mužské chlouby? Připravte se na pořádnou dávku informací. Máme pro vás odpovědi na žhavé téma, jak si zvětšit penis!

Fakta o penisu: je malý neuspokojivý a velký výhrou?

Muži se často zaobírají velikostí svého penisu. Přitom důležitější je kvalita erekce a délka sexu. Ženy by s námi souhlasily, že i s menším penisem dokážou dosáhnout orgasmu a naopak velký penis jim může způsobovat bolest.

Průměrná délka a obvod penisu

Nevěřte porno videím, že je standardem, že všichni „normální“ muži mají obrovský penis. Když už se chcete poměřovat, porovnejte svůj penis s průměrnou velikostí penisu českých mužů. V Česku se pánové mohou pochlubit průměrnou délkou penisu 15,89 cm a průměrným obvodem penisu 11,66 cm (⌀ cca 3,7 cm). Průměrný penis může mít různý tvar. Výjimkou není ani křivý penis. Koneckonců dokonale rovný penis má skutečně jen minimum mužů.

Penis roste do 21 let

I muži s průměrnou délkou penisu někdy zatoužili po větším penisu. Chtějí vyniknout ve sprše mezi ostatními muži a polechtat si sebevědomí. Velikost penisu si muži porovnávají už v pubertě. Proč se ale zbytečně stresovat, když růst penisu trvá až do 21 let? Nezapomínejte ale na to, že nejcitlivější je u žen okolí poševního vchodu a první třetina vagíny. Prodloužení penisu není v mnoha případech nutné ani žádoucí.

Tipy, jak na zvětšení penisu

Oholte se

Prvním krokem k optickému zvětšení malého penisu je oholení intimních partií a zeštíhlení postavy. Sportujte, konzumujte zdravé potraviny a dodejte svému organismu potřebné vitaminy a minerály.

Sláva návleku na penis!

Návlek na penis je jen dočasným řešením, jak uspokojit partnerku větším penisem. Na druhou stranu zažije partnerka nepoznanou slast a pocit úplného naplnění. Nástavec na penis prodlouží penis o několik centimetrů a dodá mu na objemu.

Větší penis

Vakuová pumpa pro nalitý penis

Vakuová pumpa na penis vám pomůže během chvíle k většímu mužství. Odsátím vzduchu a podtlakem dojde k

prokrvení penisu a tím k jeho prodloužení a k pevnější erekci. Zvětšený penis se ale po sexu vrátí do původní velikosti. To neplatí pro vakuové pumpy značky Bathmate, u kterých jsou prokázané trvalé účinky na zvětšení penisu.

Větší penis po jednom promazání

Mezi muži jsou stále populárnější krémy a gely na zvětšení penisu. Obsahují přírodní výtažky na prokrvení penisu, které účinkují takřka okamžitě. Penis se po jejich použití nalije krví. Pevnější erekce a intenzivní prožitky z milování zaručeny!

Tablety na zvětšení penisu

Tablety pro šokující erekci

V dnešní době máme prášky snad na všechno, i na zvětšení penisu. Tablety s výtažkem z přírodních látek zajistí lepší cirkulaci krve v intimních partiích a postarají se o déle trvající erekci. Prášky na zvětšení penisu nejezte po hrstech. Obvykle stačí jedna kapsle denně.

Cviky k většímu penisu

Když rostou po cvičení svaly, proč by nemohl narůst i penis? Vyzkoušejte cviky na zvětšení penisu a vyhraďte si na ně každý den chvíli času. Položte na ztopořený penis ručník a snažte se penis zvedat do výše. Skvělé výsledky má také cvik, kdy točíte penisem na způsob vrtule helikoptéry. Penis trénujte také pravidelnou masturbací – udělejte si každodenní potěšení!

Žádný penis není natolik malý, abyste s ním nedokázali uspokojit partnerku. Nutno ale podotknout, že ženy jsou různé. Některé dávají přednost menším penisům, jiné potřebují k uspokojení delší a objemnější penisy. Stačí najít vhodnou partnerku a nenechat si ji utéct!

Provozovatel

WILLI-ZBF CORPORATION s.r.o.
Kolínská 502
Kolín - Sendražice
280 02
IČO: 06182976
Po – Čt 7:30 - 16:00
Pá: 7:30 - 15:00
+420 321 711 711

Odebírat novinky
  • Zajímavé články
  • Nepropásnete žádnou akci
  • Tipy na dárky