Pokračovat v nákupu

Znáte naši textařku Martinu?

Jak jsi se dostala do sexshopu? Byl to tvůj cíl?

Vůbec ne:-) Bylo to úplně obyčejné. Hledala jsem práci a v expedici S1 nabírali. Takže jsem poslala klasicky životopis, prošla pohovorem a dostala místo. Vlastně jsem netušila co mě čeká a kam mě práce v expedici posune.


Co tě nejvíc ve Willi překvapilo a co jsi nečekala?

Ze začátku mě překvapilo množství erotického zboží, netušila jsem, že je tento sortiment tak široký. Každý den mě bavilo sledovat co si lidi objednávají a jak hračky kombinují. Bylo to pro mě fascinující a moje bujná fantazie pracovala na plné obrátky. Přemýšlela jsem úplně nad vším. Pro koho to je a jak to bude používat. Vytvářela jsem si v hlavě vzrušující představy a různé scénky.

Bylo něco, co tě zklamalo?

Asi se nedá říct, že zklamalo. Překvapilo mě, kolik se skrývá práce za správou e-shopu. Opravdu se nejedná o ,,naházení zboží na web." :-)

 

Co je náplní tvé práce?

Nejdříve jsem nastoupila, jak už jsem se zmínila, na expedici objednávek. Postupně jsem začala psát popisky na zboží.

A teď aktuálně píšu popisky, emaily, články, rozhovory a zajímavosti. Jezdím s firmou na různé akce, kde prezentujeme zboží. Začala jsem se věnovat i takzvaným soukromým ,,předváďečkám“. Je to docela příjemná změna sejít se s fajn partou lidí a ukázat jim pomůcky osobně, než je jen popisovat "na papír". Nechat je prohlédnout a osahat si erotické hračky a říct jim vše ,,z očí do očí".

Několikrát jsem fotila pro naše stránky spodní prádlo.

Občas si ráda vezmu domů nějaké pomůcky na testování.

Do budoucna bych se chtěla začít věnovat videím, která zákazníkům představí zboží v reálném světle.

Kde bereš inspiraci pro své články?

No musím uznat, že to občas není jednoduché... Ale inspiraci nevyhledávám. Čekám co mě napadne a až po nápadu realizuji. Všechny nápady si zapisuji a postupně je zpracovávám, někdy píšu o tom, co jsem prožila já nebo někdo koho znám. Snažím se psát reálně a podle vlastních zkušeností.

Máš nějaký zážitek z Willi na který nikdy nezapomeneš a který tě pobavil? Nějaký příběh, událost nebo něco podobného?

Určitě:-) a ne jeden. Často se tu bavíme a je to moc dobře. Díky tomu tady panuje fajn uvolněná a přátelská atmosféra.

Vzpomínám si na jeden telefonní rozhovor kolegyně se zákaznicí, která chtěla reklamovat vibrátor, že je jí moc velký. Kolegyně se přeřekla a řekla jí: Na ofocenou vagínu napište proč zboží reklamujete! Reklamační oddělení reklamaci posoudí a dá Vám vědět. Samozřejmě kolegyně měla říct: Na ofocenou fakturu.... :-))


Ovlivnila práce v sexshopu tvůj soukromý život s manželem?

Určitě. Manžel je a vždycky byl náruživý a má bujnou sexuální fantazii. Takže práce v sex shopu mi pomáhá ho dohánět a držet s ním krok. :-) Určitě máme živější a zajímavější sexuální život.


Přiznala jsi svým kamarádům a známým kde pracuješ? Stydíš se?

Ano, přiznala jsem se. Nestydím se, není za co, vždyť tuto práci bych v podstatě mohla aplikovat i na e-shopu s jiným zbožím. Pro mě je obrovské plus, že se v mé práci jedná zrovna o sexuální hračky. Baví mě to a mám pocit, že pomáhám lidem užívat si. Ráda doporučuji známým produkty. Dokonce i rodina to bere úplně v pohodě i starší generace. :-)

Používáš erotické pomůcky? Používala jsi je už před nástupem do Willi? Jaká je tvá nejoblíbenější?

Ano používám a používala jsem je. :-) Před nástupem do sexshopu jsem vyzkoušela akorát erekční vibrační kroužek od Durexu. První pomůcku co jsem si přinesla domů byl We- Vibe II. Hodně se mi líbí Satisfyer pulzátor na klitoris a Satisfyer pro partner.


Jakou jinou práci bys dělala, kdybys skončila v willi.cz?

No, asi bych se držela mé ,,profese“ restaurátor kamene nebo bych byla někde v muzeu, jako archeolog. Pokud bych tedy měla využít vystudované obory.


Jaké jsou tvé koníčky? Co ráda děláš a čemu se ve volném čase věnuješ?

Hrozně mě baví interiérový design. Máme velký dům a dost se v něm vyřádím. Musím říct, že to se mnou manžel nemá jednoduché. Pořád něco měním a vymýšlím. Když mám čas, tak mě baví tvořit, předělávat, háčkovat, vyrábět různé dekorace. V podstatě můžu říct, že můj dům je můj koníček, tedy spíš kůň. :-)

Pokud máte na Martinu nějaké otázky, neváhejte se nám ozvat. Ráda Vám odpoví osobně!

 

V rozhovorech s různými osobnostmi a odborníky budeme pokračovat. Připravujeme další rozhovory například s gynekoložkou, porodní asistentkou a s dalšími. Máte se na co těšit...

 

Rozhovor pro Vás připravila

Šárka

 

Provozovatel

WILLI-ZBF CORPORATION s.r.o.
Kolínská 502
Kolín - Sendražice
280 02
IČO: 06182976
Po – Čt 7:30 - 16:00
Pá: 7:30 - 15:00
+420 321 711 711

Odebírat novinky
  • Zajímavé články
  • Nepropásnete žádnou akci
  • Tipy na dárky