Pokračovat v nákupu

Jak vznikal kalendář Sexy Baculaté Křivky 2024

"Každá žena je krásná, jen je občas potřeba najít někoho, kdo jí tu její krásu pomůže objevit." Tento citát razí první spolek pro baculky v ČR, a tím jsou Baculaté Křivky, z.s.


My ve Willi také rádi objevujeme, proto nás jednoho dne napadlo, že zkusíme vytvořit něco, čím podpoříme sebevědomí těchto krásných žen a zároveň splníme přání mnoha mužům, kterým se ženy plných tvarů líbí.


Jak to tak bývá, nejlepší projekty se plánují u skleničky dobrého vína, a tak se během jednoho společného večera zrodil projekt s názvem SEXY BACULATÉ KŘIVKY 2024.


Ve spolupráci s Lenkou z Baculatých Křivek jsme oslovili skvělé fotografy Lenku a Radka Baštovi z fotoateliéru Lenory Česká Lípa. Lenka a Radek mají nejraději boudoir focení dam v negližé v jejich „vymazleném boudoir pokojíčku“. Věnují se také zážitkovému, svatebnímu, rodinnému, narozeninovému a newborn focení. Více o jejich úžasné práci se dozvíte na stránkách www.lenory.cz.


Pak už zbývalo „jen“ najít ty správné modelky. Nakonec se to podařilo a sedm odvážných sexy žen, sedm plus size modelek šlo s kůží na trh, aby všem ženám a vlastně i mužům ukázalo, že i ženy kyprých tvarů mohou být zatraceně svůdné. A my jsme si je trochu vyzpovídali :-) Na konci článku najdete fotky, které se do kalendáře nevešly.

 

Léňa – zakladatelka spolku BK, pořadatelka

Ty jsi za tým Baculatých Křivek pomáhala celé focení připravit. Co ti proběhne hlavou, když si na to vzpomeneš?
Každá akce a každé focení je něčím výjimečné a já si myslím, že tentokrát se sešel opravdu skvělý tým. Nikdo se nebál, nikdo se nestyděl, prostě byly jsme to my a o to jde. Užít si to a ukázat, že patříme do společnosti a jsme k sežrání. Každá žena umí být sexy, svůdná a přitažlivá, ale málokdy si to ona sama uvědomuje. A tady se to povedlo.

Monča - finalistka soutěže Miss Baculaté Křivky

Jaké byly tvoje pocity, když jsme tě oslovili?
Když mi přišla zprávička od BK, jestli bych nechtěla být součástí kalendáře v sexy stylu, byla jsem velice překvapená. Byly to jen dva měsíce, co jsem byla vybraná jako první finalistka Miss BK 2023 a už jsem dostala takovou peckovou nabídku. Neváhala jsem. Okamžitě jsem souhlasila a až pak jsem se zajímala o zbytek. A až pak jsem se zeptala přítele, zda mu to nebude vadit.

Ty jsi měla možnost v rámci focení kalendáře vyzkoušet kožená pouta. Jak jsi se v nich cítila?
Pouta.. uff.. myslela jsem si, že to pro mě nebude žádná novinka, ale mýlila jsem se. Kožená pouta z kolekce Willi Red Blush jsou úplně něco jiného než kovová. Je to intenzivnější pocit. Měla jsem možnost vyzkoušet více druhů spoutání. Vůně kůže z obojku kolem krku mě přiváděla do euforie. Znehybnění rukou bylo lákavým pokračováním. Pouta byla pevná, silně obepínající, ale i tak velice příjemná a vzrušující. Když došlo i na spoutání kotníků a propojení se zápěstím, to už mě smích přešel. Tam už jsem byla opravdu bezmocná a takový pocit asi není úplně pro mě. Ale holky mi to „vykompenzovaly“ občasným plácnutím bičem a hned jsem byla zpět v roli. Já jsem si to focení opravdu užila.

Co pro tebe kalendář znamená a proč by si ho lidé měli koupit?
Kalendář je ukázkou toho, že i my ženy kyprých tvarů jsme k nakousnutí. Že podporujeme lidskost a krásu v jakémkoli těle. Pár hodin jsem se mohla cítit jako Anastasia Steele. A vybrané penízky poputují na týrané pejsky. Co víc si přát. Lidem pak bude odměnou pohled na krásky z Baculatých Křivek, které se nebály odvázat a oblékly se do úžasného sexy prádélka. Některé se dokonce nechali dobrovolně spoutat a seřezat. Doufám, že snaha tohoto projektu nebude marná a přeji všem krásný rok 2024.

 

Natálka - finalistka soutěže Miss Baculaté Křivky

Ty jsi oblékla sexy policejní uniformu. Jaký to byl pocit?
Původní nápad vzít si policejní kostým vznikl na vánočním večírku Baculatých křivek. Když si holky rozebraly prádlo na přehlídku a tohle tam zůstalo, ze srandy jsem prohlásila, že v tom klidně půjdu. Nečekala jsem ale, jaký to bude mít úspěch. Na následné focení kalendáře jsem tedy už měla naprosto jasno, co budu mít na sobě a myslím, že jsem nic lepšího na sobě mít nemohla.

Jaké bylo pro tebe samotné focení?
S částečnou nahotou a focením v prádle žádný problém nemám. Z čeho jsem ale byla značně nervózní byl fakt, že fotím i pro e-shop a do kalendáře. Byla to moje první zkušenost s takovým focením a věděla jsem, že se musím opravdu snažit, aby výsledek nikoho nezklamal. Focení s Lenkou a Radkem bylo samo o sobě skvělé a pohodové. Myslím, že jsme si to všechny holky moc užily.

Fotit fashion a fotit erotické prádlo je rozdíl. Jaká byla pro tebe tato zkušenost?
Focení v prádle jako takové už jsem před focením kalendáře měla párkrát za sebou, takže to pro mě žádná novinka nebyla. Ovšem jsem moc ráda za profi přístup fotografů a za super organizaci ze strany Baculatých křivek a Willi. Určitě bych si něco podobného ráda někdy zopakovala.

Doporučila bys tento projekt ostatním ženám a proč?
Určitě bych ho doporučila všem odvážným holkám. Ne každá chce být vidět celý rok v kalendáři, ale pokud ano, myslím, že tato spolupráce je ideálním startem pro další podobné příležitosti.

 

Kristý - finalistka soutěže Miss Baculaté Křivky, pořadatelka

Jaké pro tebe bylo focení erotického prádla? Je to jiné než focení klasického spodního prádla?
Pro mě osobně je to prádlo jako prádlo. S tím rozdílem, že v tom erotickém se cítím o dost víc sexy a dokážu v něm projevit svou ženskost.

Byla při focení nějaká situace, kdy jsi řekla, do toho už nejdu?
No, při focení kalendáře ze mě byla malá rozkošná čivava alias subina, ale v reálném životě jsem spíš domina.

Jaké jsi měla pocity, když sis uvědomila, že budeš v erotickém kalendáři?
Erotické pomůcky a prádlo z vašeho e-shopu jsem si za posledních pár let hodně oblíbila, a tak jsem do toho šla s velkou chutí a focení jsem si strašně užila a vyřádila se. Byla to ohromná zkušenost a skvělá příležitost, za kterou jsem strašně vděčná.

Při focení jsi měla krásná andělská křídla. Co je ti blíže, něžný anděl nebo ten ďábelský?
Každý, kdo mě zná, tak ví, že křídla a anděly miluju. Každá žena by měla v sobě mít toho hodného a dobrého anděla, ale zároveň i ďábla . Takže u mě to není jinak a umím být jak anděl, tak i neskutečný ďábel. A to jak přes den, tak i v noci :-)

Olinka - finalistka soutěže Miss Baculaté Křivky

Křídla, jenž měly modelky na sobě, dodala fotkám něžnost a zároveň vášeň. Kristý oblékla černá křídla a ty jsi měla ta bílá. Souboj těchto dvou sexy andělů byl famózní. Jsi spíše něžný anděl nebo ten ďábelský?
Jestli jsem anděl nebo ďábel? Řekla bych to tak. Konám dobro, ale nejsem anděl. Hřeším, ale nejsem ďábel. Kdo jsem? Jsem Olí, žena od každého trošku. A ráda bych zdůraznila motto: „Jakmile najdeš lásku a sebepřijetí, ty dvě důležité kostičky do skládačky života, zjistíš, že v tuhle chvíli vše zapadne na správné místo. Uvědomíš si, že k tomu abys inspiroval druhé vůbec nepotřebuješ být dokonalý, protože nejvíc inspiruješ druhé tím, jak zacházíš ze svými nedokonalostmi.“

 

Když jsme tě kontaktovali ohledně spolupráce na kalendáři, jaké jsi měla pocity?
Měla jsem neskutečnou radost, protože vaše prádlo se mi moc libí. Byla to pro mě opět další zkušenost a hlavně i motivace pro jiné ženy. Slovo charitativní je pro mě v životě důležité.

Fotilo se v České Lípě v Ateliéru Lenory. Co říkáš na jejich práci a atmosféru samotného focení?
Fotografie od Lenory jsou nádherné a plné vášně. Focení v ateliéru bylo neskutečně uvolněné a přátelské. Celou dobu se rozléhal smích a dobra nálada. Celkově je jejich přístup profesionální a při tom přátelský, vyzařuje z nich pohoda, klid a dobrá nálada.

Verča - plus size modelka, finalistka Miss Baculaté Křivky, pořadatelka

Jak jsi se poprala s takovým focením?
Myslela jsem na to, jak velkou ctí je pro mě být součástí tohoto projektu. Ovšem, když se řekne erotický kalendář, každý si představí bůh ví co, a tak jsem měla trochu obavy z reakcí okolí. Ovšem tento kalendář bych spíše nazvala boudoir, luxury či glamour. Je opravdu nádherný.

Pro koho bys řekla, že je kalendář určený?
Za mě je určen naprosto všem. Muži mohou rozvinout svou fantazii a ženy se mohou inspirovat, jaké prádlo by jim mohlo slušet. Kalendář je plný krásných žen v krásném prádle a klidně bych si ho pořídila na zeď také.

Jak ti sedlo naše erotické prádlo v plus size velikostech?
Z vašeho e-shopu už mám několik setů plus size prádla, a to mluví za vše. Kdyby nebylo dobré, měla bych sotva jedno. Sedí dobře i na větší poprsí a dá se nosit i jako běžné spodní prádlo.
Velikosti jsou opravdu velké. Za mě je to tak pro postavy do velikosti 52 možná 54. Já mám velikost 50, poprsí 95H a beru si ty největší velikosti. A stejně jako všude, záleží i na střihu.

 

Marťa – finalistka Miss Baculaté Křivky

Ty jsi fotila v kostýmu pomocnice samotného Santy. Jak sis focení užila?
Foceni jsem si užila náramně. Bylo to parádní odpoledne se super večerním programem, který nás příjemně překvapil.

Proč si podle tebe máme koupit právě tento kalendář?
Myslím, že pod stromečkem je hezké mít i nějaký dárek pro dospělé, takže ho doručuji všemi deseti.

Willi, Ateliér Lenory, Baculaté Křivky, jak se ti s námi spolupracovalo?
Spolupráce byla na výbornou a v uvolněné atmosféře, což bylo velmi důležité.

 

Lenka a Radek - majitelé fotoateliéru Lenory photo

Jaká byla tvoje první reakce na nabídnutou spolupráci?

Když nám Baculaté Křivky oznámily, že by ve spolupráci s firmou Willi rády nafotily sexy kalendář, neváhali jsme ani minutu a šli do toho, jelikož takové výzvy milujeme.
Focení erotického prádla jsme se nebáli. Běžně totiž fotíme dámy v boudoir pokojíku v negližé a je to taková naše srdcovka.

 

Vím, že běžně fotíte štíhlé modelky, jaká byla spolupráce s plus size modelkami a je mezi nimi nějaký rozdíl?
Ano fotíme i modelky z Miss České republiky. Nedá se přesně definovat, jaký je rozdíl fotit štíhlou modelku a plus size modelku. Focení je stejné, všechny ženy jsou krásné, proto jsme rádi, že můžeme ukázat fotky silnějších žen v prádle, které jim nesmírně sluší.
Každá žena potřebuje individuální přístup a je jedno, jestli je štíhlá nebo plus size. Pokud má člověk cit a oko, dokáže si třeba jen světlem pomoci, aby každá žena vypadala sexy a přitažlivě.


Kdo vám pomáhal připravit modelky na focení?
Byly to naše dvě úžasné vizážistky Evženie Vydrová a Klára Koberová.

O vás je známo, že děláte charitativní činnost zaměřenou hlavně na zvířata. Je tomu tak i v tomto případě?
Ano, každý rok máme naplánovanou charitu. Letos bychom chtěli podpořit organizaci na záchranu opuštěných psů, se kterou jsme již jednou spolupracovali a nafotili jsme se zachráněnými pejsky a Miss ČR charitativní kalendář. Organizace je zapsaný spolek na pomoc rumunským psům Heart for Romanian dogs z.s. Do azylů v Rumunsku pravidelně dováží materiální pomoc, krmení, finančně zajišťují provoz útulků, veterinární péči a velký důraz kladou na kastrace. Aktuálně se v azylech starají o stovky pejsků, kteří by tu jinak dnes již nebyli.

Focení si modelky opravdu užily

 

 

 

Sedm plus size modelek, Fotoateliér Lenory, Baculaté Křivky, Willi a výsledek - SEXY KALENDÁŘ BACULATÉ KŘIVKY 2024. Doufáme, že jsme vás naší prací zaujali a přejeme vám pohodový rok 2024. Kalendář je pouze limitovanou edicí. Budeme rádi za vaše ohlasy :-)

 

Provozovatel

WILLI-ZBF CORPORATION s.r.o.
Kolínská 502
Kolín - Sendražice
280 02
IČO: 06182976
Po – Čt 7:30 - 16:00
Pá: 7:30 - 15:00
+420 321 711 711

Odebírat novinky
  • Zajímavé články
  • Nepropásnete žádnou akci
  • Tipy na dárky
Willi
Nastavení soukromí, cookies a ověření věku

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s našimi zásady ochrany osobních údajů a cookies a zároveň potvrzujete že vám již bylo 18 let. Svá nastavení můžete kdykoli změnit.