Pokračovat v nákupu

Rozhovor s Men4Queen

Men4Queen je neobyčejná taneční skupina, která z žen dělá královny a jejich vystoupení jsou vždy vzrušujícím zážitkem. Zeptala jsem se krásných a sexy mužů, jaký je život ve vyhledávané striptérské skupině i na to, jaká práce se schovává za vystoupením. Dovíte se, kde se s nimi můžete potkat a další  zajímavé pikantnosti z jejich vystoupení....

Zajímalo by mě, jak jste se dali dohromady a kdo přišel s nápadem striptérské skupiny? Věnoval se někdo z vás už před vznikem Men4Queen striptýzu? A jak vznikl název, kdo ho vymyslel?

Striptýzová skupina Men4Queen vznikla s jasnou myšlenkou. Vytvořit jedinečnou show, která tu ještě nebyla. 
S jedním z nejtěžších úkolů, sehnat tanečníky, jsme se vypořádávat nemuseli, jelikož většina z nás už měla léta praxe. Naštěstí žádné castingy být nemusely, osud to udělal za nás a svedl nás dohromady dřív, než nápad založit skupinu vznikl. Složení se zdálo ideální. Profesionální tanečníci, akrobati, striptéři, fitness trenéři, každý odlišný přesně tak, aby sis našla svého oblíbence. Název skupiny už taková hračka nebyla a podílel se na něm každý člen skupiny. Naše otázky byly jasné: Čím se odlišit od ostatních skupin? Jaký vůbec celá show bude mít koncept? Čím se budeme lišit? Naštěstí nám bylo přáno a vše do se sebe zapadlo jako puzzle. 
 Neměli bychom se od začátku zaměřit na tebe - ženu? Na tebe, která nás pak budeš chodit podporovat na show, a nemělo by cenu bez tebe nic z toho podstupovat? No, a jak tě potěšíme více, než když se k tobě budeme chovat jako ke královně? My - muži, budeme na show tančit pro tebe - naší královnu. MEN4QUEEN byla jasná volba.


Je lepší pracovat ve skupině nebo jednotlivě? Řešíte ve skupině často názorové rozepře nebo jste jednotní?

Tahle otázka je většinou pro jednotlivce a my jednotlivci nejsme. Jsme skupina a toho se držíme. Pro nás pracovat ve skupině je jako držet rodinný vztah a souhru. Každý si pomáhá a zdokonaluje, jak sám sebe, tak druhé.

Určitě řešíme názory a vždy necháme každého svůj názor říct. Poté najdeme zlatou střední cestu, která se v našem případě vždy najde.

Jak máte rozdělenou práci ve skupině? Má každý z vás svou pozici, nebo spolupracujete na všem společně?

Momentálně je taková situace, že někdo převzal ve skupině větší iniciativu, ale tím je myšleno například administrativa, rezervace datumů a další. Dalo by se říct, že funkce každého se rozdělila podle zkušeností a náročnosti na čas.

Vzpomínáte na své první vystoupení? Jaké bylo a podpořilo vás v chuti pokračovat dál v tanci pro ženy?

Většina členů spolu již tancovala na větších vystoupeních už dříve. První vystoupení skupiny mělo svoje kouzlo, jelikož jsem udělali koncept ,,Cesta kolem světa”. Neskutečně nás to bavilo a každý věděl, že v tom co děláme, chceme být nejlepší a pokračovat.

Jak se připravujete na vystoupení, myslím tím vzhled? A je něco, co musíte dělat bezprostředně před vystoupením? Mám namysli vlasy, makeup, holení, parfém…

Tak většinou se připravujeme na celou Tour. Je strašně náročné držet celý rok postavu ideálního muže, tím myslíme být ve formě, opálení, usměvaví a další náležitosti spjaté s touto prací. Vzhled je jedna z hlavních náležitostí, která prodává show. Každý má své individuální přípravy a vlasy jsou základ :-D. Holení, parfém a další běžná hygiena je naše denní rutina, takže to bereme jako samozřejmost.

Jaký má dopad vaše práce na partnerský život? Myslíte si, že je možné, aby striptér měl spokojený, rodinný a monogamní život?

Tahle otázka je asi nejčastější, protože jí máme ze všech stran, dnes a denně. Když budeme mluvit za všechny, tak odpověď je jasná. Pokud je partnerka tolerantní a dokáže pochopit, to co děláme, tak si myslíme, že není problém tuto práci tolerovat. Samozřejmě záleží, jak se chovají obě polovičky ve vztahu a v životě. Je to velmi náročné, protože tento životní styl je hodně o cestování a samozřejmě nočního života.

Zajímalo by mě frekvence vašich vystoupení? Je nějaká ,,striptérská sezóna“ nebo máte práci po celý rok zhruba stejně?

Frekvence je asi taková, že většina velkých vystoupení nebo-li show jsou od podzimu do jara. Co se týče léta, tak jsou hodně populární kluby a soukromé akce.

Určitě zažíváte spousty zajímavých historek z představení. Prosím, podělte se s námi alespoň o jednu pikantní!

Historek je strašně mnoho a teď jen z jakého pohledu to vzít. Z naší strany jsou většinou vtipné, například: nejde nám rozepnout sako, roztrhnout kalhoty nebo když si někdo něco zapomene musíme improvizovat. Jednou někdo vystupoval i v obou pravých botách, ale myslíme, že to nebylo poznat :-D. Ze strany královen to bereme profesionálně a když je některá "moc živá", tak jí uklidníme a když se některá moc bojí, snažíme se, aby si to užila a ničeho nebála. Chceme, aby to nebylo pro ni trauma, ale zážitek.

Umíte si poradit se zvýšeným zájmem žen? Kde jsou vaše hranice a co vás na drzosti některých dam nejvíce zaráží?

Tak určitě :-D. Zájem žen je velký a obzvlášť, když si některá královna najde svého příznivce. Bereme to profesionálně a i profesionálně se k nim chováme. Nikdy jsme neměli žádný velký problém, až na to, že nám třeba braly věci a schovávaly si je do kabelek. Jsou to většinou maličkosti, které se dají za pochodu vyřešit. Naše hranice jsou jasné a držíme se jednou výstižnou větou: Nedělej to, co nechceš, aby druhý dělali tobě. Tím samozřejmě nemáme na mysli, aby si to královny neužily, ale všeho s mírou.

Jsou vystoupení, kde ukážete ,,úplně všechno“? Třeba nějaké soukromé akce?

Naše show je právě tímto odlišná. Myslíme si, že ukázat všechno je ta nejjednodušší věc co by na show dokázal úplně každý chlap. Chceme ukázat úroveň, která je ve světě populární a toho se držíme.

Máte nějaké aktuální nové projekty, na které se můžeme těšit?

Momentálně jsme dotočili film Ženská pomsta, který má premiéru 9.9.2020 a jsme rádi, že budeme součástí a ukážeme kousek naší práce a píle na plátnech kin po celé České Republice a Slovensku. Aktuálně řešíme mistrovství v Litvě a Bělorusku, kde budeme reprezentovat Českou Republiku a to v podání Luigiho a Johnnyho. Poté jsem se domluvili na další spoluprací na Slovensku, kde navštívíme kolem 8 měst, jako je Bratislava, Žilina a další. Určitě nás můžete vidět, jako minulý rok, na EroFestu v Praze. Další projekty jsou zatím v jednání a nechceme je zakřiknout.

Zajímá mě váš pohled na sexuální pomůcky a praktiky. Jste těmto věcem otevřeni nebo jdou mimo vás? Popřípadě co považujete za opravdu super pomůcku, kterou by využil každý?

Náš pohled je samozřejmě pozitivní a otevřený, už jen proto, jakou děláme práci. Sexuální pomůcky používáme a bereme to jako běžnou věcí v životě každého. Praktiky jsou samozřejmostí dnešního života a my jsme jen lidi, proto s tím nemáme problém. Super pomůcek je strašně moc a každý si musí najít tu svojí, která mu vyhovuje. Každý z nás má individuální potřeby a proto je dobré se poradit s odborníky. My dáváme na rady expertů z Willi.cz. Při práci používáme pouta, důtky, biče a masážní oleje, pokaždé jsou to produkty, které se hodí do konceptu vystoupení.

Jak vaši skupinu zasáhl Coronavirus a s ním spojená omezení?

Coronavirus pro nás byl a je noční můra. Všechny naše vystoupení, jak klubové, tak velké show se musely přesunout na dobu neurčitou. Byl na nás tlak kvůli vstupenkám a dalším náležitostem. Momentálně vše dáváme do relativního pořádku a doufáme, že co nejdříve najdeme nové termíny a budeme mít plné sály a spokojené královny, které si ten večer užijí a zapomenou na tyhle špatné chvíle.

Děkujeme mockrát za skvělý rozhovor a těšíme se na vás kluci z Men4Queen.

Pokud máte na kluky nějaké otázky, neváhejte se nám ozvat. Rádi se za Vás zeptáme!

 

V rozhovorech s různými osobnostmi a odborníky budeme pokračovat. Připravujeme další rozhovory například s gynekoložkou, porodní asistentkou a s dalšími. Máte se na co těšit...

 

Rozhovor pro Vás připravila

Martina

 

Provozovatel

WILLI-ZBF CORPORATION s.r.o.
Kolínská 502
Kolín - Sendražice
280 02
IČO: 06182976
Po – Čt 7:30 - 16:00
Pá: 7:30 - 15:00
+420 321 711 711

Odebírat novinky
  • Zajímavé články
  • Nepropásnete žádnou akci
  • Tipy na dárky