Masturbátory

Co je to Masturbátor? Je to v podstatě vagína, anál i pusinka. Na první pohled nepoznáte, že se jedná o erotickou pomůcku. Většinou je diskrétně zabalená v ochranném plastovém pouzdře.
U masturbátoru je zásadní velikost a způsob využití. Cestovní masturbátory jsou vyráběny v diskrétních variantách. Dále existují masturbátory na jedno použití nebo masturbátory, které mají možnost hygienické údržby a používají se opakovaně.
Masturbátory pro muže jsou velmi oblíbené, a proto nabízí širokou škálu funkcí. Mohou být vibrační, pulzační, rotační vyhřívané, ale především navozují pocit z reálného pohlavního styku.Tvar masturbátoru ovlivňuje jeho velikost. Pokud toužíte po realistické podobě ve tvaru ženského těla, zadečku, vagíny nebo poprsí a pusinky, počítejte s tím, že je masturbátor větší a těžší. Pokud toužíte zažít nový pocit z masturbace, vyzkoušejte různé druhy textur masturbačních vajíček. Základním pravidlem však stále zůstává používání kondomů, hračku bez problémů udržíte hygienicky čistou.
zobrazeno: 1–20 z 79
strana
Provozovatel

WILLI-ZBF CORPORATION s.r.o.
Kolínská 502
Kolín - Sendražice
280 02
IČO: 06182976
Po – Čt 7:30 - 16:00
Pá: 7:30 - 15:00
+420 321 711 711

Odebírat novinky
  • Zajímavé články
  • Nepropásnete žádnou akci
  • Tipy na dárky