Pokračovat v nákupu

Nemohla jsi ještě chvilku počkat?

Přišel jsem z práce utahaný jak kůň. Venku vedro jak v prdeli. Zpocený, ještě v pracovních hadrech jsem sebou fláknul do křesla v obýváku. Automaticky pouštím televizi. V programu opět samé kraviny, ale nechal jsem ji běžet aspoň jako kulisu. Klimatizace hučí na plný výkon a příjemně ochlazuje mé tělo. Taková úleva. Zavírají se mi oči. Jsem KO. V tom slyším hlas nějaké ženské jak se mě ptá: "Dáš si pivo?"

Otočím se a mezi dveřmi stojí krásná bruneta. Je oblečená do pár průsvitných hadříků, skrz které mě zdraví perfektní pevné trojky s tmavými bradavkami. Dívá se na mě svůdným pohledem a já nějak nemám sílu jí z bytu vyrazit.
Ten pohled na ní mě naprosto oněměl. Vykoktal jsem ze sebe jen "Eh, co děláš v mym bytě?"
Usmála se, rozešla se ke mně a tím rozhoupala ty perfektní kozičky. Zmohl jsem se jen na to fascinovaně na ně zírat. Postavila se přede mně a vrazila mi do ruky studené pivo. Polkl jsem tak, že to určitě musela slyšet. Znovu se usmála a můj klacek už se v kalhotách hlásil o slovo. Napínal poklopec a vzrušením mi v něm tepalo.

Kráska se pomalu svezla na kolena a přejela prsty po bouli na kalhotách. Myslel jsem že to nevydržím a udělám se do trenek. Roztáhla mi kolena od sebe, rozepla knoflík, uvolnila trenky a jedním pohybem ruky mi ho vytáhla ven. Zkusmo přejela po špičce jazykem a slízla první kapičku mého vzrušení. Potom už mě pohltilo božské teplo a zkušený jazyk se proplétal po celé délce mojí chlouby. Nemám zrovna délku pornoherce, ale pár pořádnými cenťáky se pohlubit můžu. Ta malá mrška si ho ale jakoby nic zasunula až po kořen do krku a upřela na mě nevinný pohled.

Vzpomněl jsem si na pivo v ruce a dlouhým hltem trochu zchladil svoje vzrušení. S pohledem na tu talentovanou pusinku jsem se uvolnil a ještě víc roztáhl nohy.

Bylo to k nevydržení. Takhle skvělou kuřbu jsem snad ještě nezažil. Už, už jsem jí to skoro stříkal do pusy, když v tom nás vyrušil zvuk drnčícího telefonu a ozvalo se: "Jak vááám můůůžu pomociiii? Pane Sysel ..." Lekl jsem se. Otevřel oči a zmateně se rozhlížel po obýváku. K mému zklamání jsem zjistil, že tajemná neznámá je fuč a já sedím v křesle. V televizi běží otravná reklama a poklopec mi napíná bolavě vzrušené péro až k prasknutí.

Když jsem si uvědomil co se stalo, hned jsem zase zavřel oči a snažil se co nejdříve usnout. Doufal jsem, že se ta talentovaná mrška vrátí a dodělá mi to. Nepřišla.

Po chvíli, jsem to vzdal. Došel si pro to pivo, vypnul televizi a vytáhl ze šuplíku tu báječnou hračku na orální sex. V mysli jsem pozval svou neznámou brunetku do obýváku a nechal ji dokončit co začala. Netrvalo to dlouho. Odebral jsem se konečně do sprchy, vzal hračku s sebou a tam si to ještě jednou pořádně udělal.

Pozvěte si i Vy svou brunetku, blondýnku nebo zrzku do obýváku a nezapomeňte si k tomu pořídit super orální pomůcku. Ať máte po čem sáhnout do šuplíku, jako můj kamarád, který mi tenhle zážitek vyprávěl.

P.S.: Pokud máš také zajímavou příhodu, o kterou se chceš se mnou podělit, pošli mi ji mailem. Nejzajímavější zveřejním v některém z dalších newsletterů a vylosovaný se může těšit na malý dáreček ;-)

Provozovatel

WILLI-ZBF CORPORATION s.r.o.
Kolínská 502
Kolín - Sendražice
280 02
IČO: 06182976
Po – Čt 7:30 - 16:00
Pá: 7:30 - 15:00
+420 321 711 711

Odebírat novinky
  • Zajímavé články
  • Nepropásnete žádnou akci
  • Tipy na dárky