Pokračovat v nákupu

Benzínka a sex na potkání

Jedu autem z práce s hlavou plnou myšlenek. Úplně jsem zapomněla, že na přístrojové desce začalo dnes ráno svítit hladové oko nádrže. Vyjedu z města a prázdná nádrž na mě zapípá. "Co teď?" Nejbližší benzínka 20 km a vracet se mi nechtělo. "Holka to dáš!" řekla jsem si.
Deset metrů před stojanem mi auto chcíplo. "No to si ze mě děláš prdel?" Prolítne mi hlavou. Zapnu výstražné světla a přemýšlím, jak to udělám. Kanystr nemám. "No kupovat ho nebudeš, vždyť stojíš pár metrů před stojanem." Křičí na mě paní v mé hlavě. Jedině dotlačit. Rozhlížím se zda mi někdo pomůže, ale poblíž je jen zvědavá důchodkyně za pokladnou benzinové pumpy.
A v tom se to stane!
Vedle mého střepu zastaví naleštěný bourák s černými skly. Okénko sousedního vozu se pomalu sune dolů. Za ním se objeví nádherný muž s okouzlujícím úsměvem. Prostě pan dokonalý, a ptá se: "Je všechno v pořádku? Nepotřebujete něco?" Omráčená jeho krásou, ze mě jen vypadne: "Jo, potřebuju zatlačit." Muž se rozesměje, zavře okýnko a odjede ke stojanu.
"Ty debile" zase na mě křičí ta paní v mé hlavě. Co jsi mu to řekla? Na další nadávky už není čas. Pan úžasný přichází.
A jak to dopadlo?
Vysvobodil mě z mé situace, a pak i pozval na kávu. Nakonec jsme společně odjeli ke mně domů a užili si úžasné odpoledne. Tak buďte taky připraveni, situace číhá na každém rohu!

Provozovatel

WILLI-ZBF CORPORATION s.r.o.
Kolínská 502
Kolín - Sendražice
280 02
IČO: 06182976
Po – Čt 7:30 - 16:00
Pá: 7:30 - 15:00
+420 321 711 711

Odebírat novinky
  • Zajímavé články
  • Nepropásnete žádnou akci
  • Tipy na dárky