Pokračovat v nákupu

Test lubrikačního gelu

Vyzkoušeli jste už někdy lubrikační gel? Máte již svůj oblíbený? Nebo nevíte, jak se mezi nimi zorientovat a který si vybrat? Otestovala jsem pro Vás náš lubrikační gel na vodní bázi Willi neutral, který získal certifikaci zdravotního prostředku. Porovnala jsem ho s ostatními gely na vodní bázi od různých výrobců . O otestování jsme požádali i naše partnery a moji kolegyni Martinu.

 

Základní rozdělení lubrikačních gelů:

Na vodní bázi - nejpoužívanější lubrikační gely, které se dají použít se všemi kondomy a erotickými pomůckami. Dají se snadněji omýt vodou. Oproti silikonovým lubrikačním gelům rychleji zasychají. Mohou být s příchutí, aroma, anální, hřejivé, dráždivé, chladivé, dezinfekční atd.

Na silikonové bázi – nejsou vhodné pro použití s kondomy a erotickými hračkami vyrobenými ze silikonu, protože mohou nevratně poškodit jejich povrch.

Jejich výhodou je dlouhá kluznost a můžete je použít i pro masáž. Nedají se snadno omýt vodou, doporučuji je utřít papírovým kapesníkem.

Mé osobní testování lubrikačních gelů na vodní bázi a srovnání s Willi neutral: 

Během doby, co zde pracuji jsem stačila vyzkoušet poměrně dost lubrikačních gelů, silikonových i na vodní bázi. Pokud se zaměřím na vodní gely bez parfemace, aroma a různých doplňků, tak vždy splnily svůj účel. Nejvíc je používám na hrátky s vibrátory a dildy. Sice rychleji vysychají a některé i dost žmolkovatí, ale vždy jsem to vyřešila opětovnou aplikací.

Willi neutral vydrží klouzat o něco déle, než ostatní gely na vodní bázi, ale žádný zásadní rozdíl tam nevidím. Takže v čem je tak jiný?

Plusy Willi neutral oproti srovnatelným gelům na vodní bázi: 

 

  •  Po delší době použití nezačne žmolkovatět a pokožka je po jeho úplném zaschnutí velice jemná na dotek.
  •  Nevstřebává se do organismu. Pokud zaschne, tak hned nemusíte sahat po lahvičce a aplikovat další gel. Stačí pár kapek vody nebo slin a gel znovu začně klouzat.
  •  Díky přísným testům, kterými prošel, získal certifikaci zdravotnického prostředku. To znamená, že ho lze používat bez obav uvnitř vagíny.
  •  Lahvička s posuvným dnem, které vytlačí i tu poslední kapičku gelu.
  •  Hustota gelu je podle mě tak akorát. Není hustý a ani příliš neteče.
  •  Vyrobený a testovaný v ČR. (Splňuje i normy EU)

Test lubrikačních gelů

Co o něm řekli naši partneři:

 

Mudr. Lukáš Wagenknecht - urolog

Již dlouhou dobu se věnuji erektilním dysfunkcím a této problematice spojené s koitálním životem. Osobně bych doporučil Willi gel, který mě velice překvapil svou kvalitou oproti jiným druhům a značkám. Je to gel na vodní bázi, jeho složky se nevstřebávají do kožních vrstev a je jeden z mála, který má zdravotnickou certifikaci. Proto tento produkt mohu s klidným svědomím doporučit všem, kteří mají tyto zdravotní obtíže s nedostatečným zvlhčováním sliznic. Po užití tohoto gelu si jistě pohlavní styk užijete jako nikdy předtím.

Issizu – pornstar 

Jeden z nejlepších gelů na vodní bázi co jsem vyzkoušela, jak vaginálně tak análně. Snadno se omývá z těla. Super věcička na rychlovku.

Monika – online marketing

Pokud používáte lubrikační gely a nemáte už ten svůj oblíbený, tak já jsem vyzkoušela gel Willi a už nikdy jinak, pokud je gel potřeba teda……Nelepí a hodně klouže!

 

Co o něm řekli naši zákazníci:

Petr:

Velmi dobrý lubrikační gel jsem s tímto gelem naprosto spokojený je pěkně kluzký a perfektně se hodí i erotickým pomůckám z mé strany naprostá spokojenost s výrobkem doporučuji.

Jiřina:

Gel jsem si objednala na doporučení kamarádky a nezklamal. Je to jeden z mála lubrikačních gelů, který po chvilce nelepí a stále dobře klouže. Další plus je pro mne balení a český výrobce.

Zdeněk:

Tento gel je zatím nejlepší co jsme s manželkou vyzkoušeli. Předčil naše očekávání. Super dávkovač. Určitě doporučuji :-)

Co o něm řekla má kolegyně Martina:

Důležité je říci, že jsem poměrně citlivá a musím používat produkty bez parfemace a různých chemických doplňků. Willi neutral je velice jemný a bezvadně mě připraví k okamžité akci a nikdy jsem po jeho použití necítila pálení nebo svědění. Když si gel nanesete na prsty, tak rozhodně nepřipomíná lepidlo. Svým složením mi vyhovuje a nemusím přemýšlet nad tím, jestli ho můžu použít při sexu s kondomem nebo erotickou pomůckou.

Další super záležitost je, že ani při delším sexu neopakuji lubrikaci, gel nevysychá a vydrží opravdu dlouho vlhčit. Dokonce si nekupuji ani speciální anální gel. Jednoduše už používám pouze jeden. Bezvadné je i dávkování pumpičkou, je to pohodlné a pokaždé použiji stejné množství.

Teď už je to jen na Vás, jestli Willi neutral vyzkoušíte na vlastní kůži a uděláte si na něj svůj osobní názor.

Pokud ano, budu velice ráda, když se se mnou o svou zkušenost podělíte a napíšete mi na sarka@willi.cz.

PS: Připravujeme pro Vás lubrikační gely na vodní bázi s jahodovým a broskvovým aroma. Těšte se.

 

Test pro vás připravila

Šárka, expertka z Willi

Provozovatel

WILLI-ZBF CORPORATION s.r.o.
Kolínská 502
Kolín - Sendražice
280 02
IČO: 06182976
Po – Čt 7:30 - 16:00
Pá: 7:30 - 15:00
+420 321 711 711

Odebírat novinky
  • Zajímavé články
  • Nepropásnete žádnou akci
  • Tipy na dárky