Pokračovat v nákupu

7 nej erotických zážitků našich zákazníků

1. Sauna

Bylo to už dávno, ale pro mě to byl nezapomenutelný zážitek.

Stalo se to o víkendu, když jsem si řekl, že nebudu pracovat a užiju si den volna. Po těžkém pracovním týdnu jsem si naplánoval, že v sobotu zajdu zrelaxovat tělo na plavečák. A tak jsem vyrazil. V šatně jsem se převlékl a jako první jsem zamířil do plaveckého bazénu. Potom do vířivky a zakončit jsem to chtěl saunou.

Svlékl jsem si plavky, vzal ručník a vyrazil. V sauně jsem byl sám. Netrvalo ani deset minut a dveře sauny se otevřely. Dovnitř vstoupil muž a nádherná žena (taková, která na první pohled zaujme každého chlapa). Sedli si kousíček ode mne a sundali ručníky. Nenápadně jsem se několikrát podíval a i přes hustou páru viděl její nádherné tělo, po kterém stékaly kapky vody. Párkrát jsem zachytil i její (tajný) pohled, jak si mě prohlíží. Nevím, jestli to zařídil nějaký osud, ale její partner se zvedl a mezi dveřmi prohodil, že počká u bazénu.

Rozbušilo se mi srdce a chtíč byl stále větší. Aspoň se dotknout toho nádherného těla. Přesedl jsem si těsně pod ní a dotkl se rukou její nohy. Neucukla, jen opětovala pohled do mých očí. Moje nenechavé ruce postupovaly k jejímu upravenému klínu. Byl jsem napnutej a vzrušenej jak struna, když jsem se dotkl jejího lůna. I ona zareagovala lehkým povzdechem a lehla si na tvrdou lavici. Pak se stalo to, co jsem vůbec nečekal. Z jejich plných rtů se tiše ozvalo: "Na co jestě čekáš?". To byl impuls, který ze mě schodil všechny zábrany. Bylo to opravdu rychlé, živelné a pro mě nezapomenutelné. Pak jsem chodil do sauny pravidelně, ale nikdy už jsem ji tam nepotkal.

Ale nikdy tohoto zážitku nebudu litovat.

Roman

2. Tak trochu jiné Velikonoce

Velikonoční neděle, 4. dubna 2021

 

Přítel  mi volá vzrušeně: "Ahoj Terez, tak už se těšíš na zítra:)? Víš, že je Velikonoční pondělí. Už si chystáš suché oblečení a zadek na výprask?:)"

Já odpověděla provokativně: "Chacha, no letos máš asi smůlu. Letos se tomu asi vyhnu. Je lockdown a jsi z jiného okresu. Navíc, já se před klukama vždycky na Velikonoční pondělí schválně zamykám, takže bys měl asi stejně smůlu:). Bych tě nepustila:) Schytala bych výprask přes zadek a bůhvíco ještě:) To víš, že jo:)"

 "To si děláš srandu:):odpověděl svižně. Víš že Velikonoce mě strašně vzrušují, že je to můj nejoblíbenější svátek. Chystal jsem na tebe i speciální koledu. Těším se, že schytáš ode mě pořádnou šibačku a oblievačku, strašně mě to vzrušuje. 

"No já vím, já jsem tě schválně jenom provokovala. Tobě bych samozřejmě Velikonoce udělala, abys měl radost. Ale jak se chceš teda domluvit?  Je lockdown, jsi z jiného okresu?"

 Jeho rychlá odpověď: " No chtěl jsem se s tebou domluvit, že bychom si spolu udělali Velikonoční pondělí dodatečně, a že bys schytala pořádnou šibačku:)"

 Já na to: "Chacha, no když ti to udělá radost. Ale kdy, máš jet pak do zahraničí, ne? Tak jak se domluvíme?"

 On: "No tak si uděláme Velikonoce v létě, až se vrátím! To přeci vůbec nevadí. Co kdybychom se domluvili na pondělí 28.6.:)?"

 Já: "Chacha, no tak dobře, 28.6. si můžeš udělat Velikonoční pondělí. Tak přijeď". 

 

Pondělí 28. 6. 2021

 

V 7h ráno jsem uslyšela šramot klíčů. Přítel vcházel ke mně domů. Co tu tak brzo dělá? Sakra, máme domluvené Velikonoční pondělí, já na to úplně zapomněla:) Ležela jsem v pokoji rozespalá jenom v tangách a bílém průhledném pyžamovém tričku, neměla jsem ani podprdu. Také jsem uslyšela, jak se napouští studená voda do vany. Bylo mi to hned jasné.

přivsta si, aby mě překvapil. Co nyní? Já nechci přeci dostat výprask jalovcem na holou a skončit ve studené vaně:) Navíc mám průhledné tričko, všechno by šlo vidět. Šla jsem do šuplíku rychle pro klíč od pokoje, abych se před ním zamkla:) Pozdě.  Právě otevíral kliku od od pokoje...Popadl mě a skončila jsem ve vaně. Brrr, ta byla studená. To byl budíček. A tričko průsvitné... Hned mě ještě navoněl svůdnou voňavkou.

To nejhorší ale mělo teprve přijít:) Vytáhl jalovcový karabáč. "Hody, hody, doprovody. Ukažte mi svoje kozy. Dejte trochu orálu, mám ho přes rok pomálu. Tvářičky mi zulíbejte, krásně si se mnou zašukejte. A jako poslední rundu - nechte si vylízat frndu:)" Štípalo to a skončila jsem i s červeným zadkem. Trošku jsem u toho i zaskučela, ať má  radost:).

Nakonec jsem ho ještě musela odměnit požadovanou výslužkou. No, to byly vážně nezapomenutelné Velikonoce:)

Terezka

3. Pikantní gulášek

Pro mě nejvtipnější a pro přítele určitě nezapomenutelný zážitek. Minulé léto, na rodinném setkání jsem připravovala pikantní kotlíkový guláš a recept vyžadoval spousty papriček habanero. Ruce jsem si poté, podle mě, omyla docela dostatečně.

Nicméně když mě přítel asi hodinu na to požádal o rychlou ruční prácičku, začal vydávat takové vtipné zvuky, které se brzy změnily v nářek. Zbytky papriček zůstaly furt na rukou a přítel měl penis v jednom ohni.

Z rodinného setkání se omluvil kvůli nevolnosti a zbytek večera oplachoval svoje nádobíčko.

Jinak se guláš moc povedl.

Radka

4. Masáž

Chodím pravidelně jednou za měsíc na masáž nohou a celých zad ke své masérce. Jaký to byl pro mě šok, když tam místo mé masérky stál charismatický muž. Nejdříve jsem si myslela, že jsem si spletla dveře, ale nebylo tomu tak. Zeptala jsem se, kde je moje masérka. On mi ochotně a s klidným hlasem odpověděl, že ji jen na 14 dní zaskakuje.

Vzala jsem to jako fakt. Svlékla jsem se v kabince a zabalila se do ručníku. On už čekal a ukazoval mi, ať si lehnu na lehátko.

Pustil příjemnou hudbu a všude se linula nádherná vůně z aromatických svíček. Sundal ze mě jemně ručník, ve kterém jsem byla zabalená a přes záda a zadek mi dal nový nahřátý ručník. Už toto bylo pro mě velice příjemné. Co bylo ještě příjemnější, když začal masírovat teplým olejem mé nohy po celé jejich délce. Prsty občas zajel až na zadeček. Nevím, jestli schválně nebo nějakým nedopatřením, ale nedala jsem znát, že se mi to líbí. Pomalu se s masáží dostal až na záda, tudíž mi sundal i ten ručník, který něco málo schovával.

Ale mě už to tak nějak bylo jedno. Jeho doteky byly neskutečně příjemné. Sjel svýma mohutnýma rukama zpět k mým nohám a mírně mi je roztáhl. Nijak jsem se nebránila, protože i tak už jsem byla v sedmém nebi, takže jsem to ani moc nevnímala. Pak jsem ucítila jeho mohutnou ruku ve svém klíně, která pokračovala v masáži. Bylo to něco nadpozemského, co jsem nikdy nezažila. Orgasmus na sebe nenechal dlouho čekat. Pak se mě jako pravý profesionál zeptal, jestli jsem byla s masáží spokojená. Jen jsem se pousmála a koukla s úsměvem na něj. Zřejmě pochopil můj blažený výraz :-) Byl to pro mě nezapomenutelný zážitek, na který při masáži ráda vzpomínám.

Kristýna

5. Tenkrát poprvé

Mám také jeden nezapomenutelný zážitek.

Odehrálo se to při úplně prvním sexu v životě.
Bylo mi šestnáct a kluk, se kterým jsem tehdy chodila, také neměl žádné zkušenosti, a tak ze začátku si chtěl pro jistotu nandat dva kondomy na sebe, abych náhodou neotěhotněla. To jsem mu naštěstí vymluvila s tím, že stačí pouze jeden kondom.

Byla to velice směšná situace, nad kterou se i po těch XX. letech ráda zasměju...

Evička

6. Tak která........?

Je to sice už několik let zpátky, ale jsou věci, na které člověk prostě nezapomene ????. Pamatuji si to, jako by to bylo včera ????. Rodiče odjeli na Slovensko a teď co doma ????. Doma sám jen do doby, než přišla moje přítelkyně Andrea. Přivítali jsme se a udělali si kávu.

Chvíli na to přišla i naše kamarádka Veronika (moje bývalá přítelkyně). Pozval jsem ji dovnitř. Holky seděli na posteli a Verča se ptá, jestli pustím PlayStation, že si zahrajeme Need for speed ????. Říkám, že jo. Pustím PlayStation a sedám si k holkám na kraj postele vedle Andrei.

Najednou se ozve Verča, ať si sednu doprostřed mezi ně, že mě nekousne. Tak jsem si sedl mezi ně. Chvíli jsme hráli a střídali se o jeden ovladač. Pak nás 3 Verča přikryla dekou. Zrovna jsem hrál, když v tom jsem cítil, jak mi jedna z nich sahá do rozkroku. Nevěděl jsem, která to je, takže jsem znejistil, ale bylo to příjemné. Ani jsem se nemohl soustředit na hru.

Po chvíli jsem předal ovladač Andree, ať hraje. Andrea hrála, ale dráždění mého rozkroku nepřestávalo. Podíval jsem se na Verču a ona se podívala na mě a usmála se. Pak mi pomalu začla zajíždět svou něžnou ručkou pod kalhoty. Chvíli rukou projížděla po délce mého mužství až ke špičce a znovu dolů až k varlatům. Cítil jsem, jak mi penis stoupá vzhůru. Pak ho sevřela do ručky a začala pomalu honit. Bylo to příjemné a vzrušující. Po pár minutách jsem začal mít verlata tvrdá jak tenisák.

Pak Andrea podávala ovladač Veronice. Honění přestalo. Verča drží ovladač a zas cítím ruku jak mi zajíždí pod kalhoty a dotýká se mého penisu. Teď to byla Andrea, která mi dráždí penis. Podíval jsem se Andree do očí, ona se podívala do mých. Koutkem úst se na mě usmála. Nevěděl jsem, co mám dělat. Penis vztyčený, koule tvrdé. Andera svírala můj penis v ruce a honila ho hezky od kořene až po žalud. Bylo to úžasné. Honila ho opravdu krásně.

Pak Verča podává ovladač Andree. Honění přestalo. Andrea drží ovladač a zase cítím svírání mého penisu. Zas ho drží Verča. Díval jsem se Veronice do jejich krásných hnědých očí. Ona se dívala do mých. Na jejím pohledu bylo vidět, že chce, abych se udělal a začal stříkat. Začala i naznačovat, abych se udělal a začla můj penis více svírat a honit intenzivněji.

To už jsem moc dlouho nevydržel a začal jsem stříkat do kalhot. Bylo to krásné a moc úžasné. V životě už jsem pak nic podobného nezažil. Vzpomínám na tento den moc rád.

Luděk

7. Zvířecí instinkt

My jsme s přítelem byli v Plzni v ZOO. Najednou to na nás přišlo, tak jsem mu u klece s ptákama udělala orál. Popošli jsme o kousek dál, chtělo se nám na záchod. Já šla na dámský, přítel na pánský. Jelikož já byla rychlejší, vlítla jsem za ním na ten záchod a v kabince jsme si to rozdali :)

Marponka

Provozovatel

WILLI-ZBF CORPORATION s.r.o.
Kolínská 502
Kolín - Sendražice
280 02
IČO: 06182976
Po – Čt 7:30 - 16:00
Pá: 7:30 - 15:00
+420 321 711 711

Odebírat novinky
  • Zajímavé články
  • Nepropásnete žádnou akci
  • Tipy na dárky
Willi
Nastavení soukromí, cookies a ověření věku

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

Následující volbou souhlasíte s našimi zásady ochrany osobních údajů a cookies a zároveň potvrzujete že vám již bylo 18 let. Svá nastavení můžete kdykoli změnit.